3 Büyükler Fortounis’in Peşinde

Spor Toto Süper Lig’de sezon sonlandı. Sezonun sonlanmasıyla haftalardır mücadele veren takımlar yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yeni sezon hazırlıklarında ilk ataklar transfer haberleriyle geliyor. Yeni sezonda şampiyonluk yarışında ön safhada yer almak isteyen takımlar güçlü bir kadronun peşine düşüyor.

Birçok takımın yavaş yavaş yeni sezon için kadrosunu transfer haberleriyle yeniledirdikleri şu günlerde 3 büyük takım Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin gözü ise bir ismin üzerinde… Güçlü 3 takımda kadrosuna bir ismi almak için mücadele içindeler… Super League ekibi Olimpiakos için forma giyen Yunanlı milli futbolcu Konstantinos Fortounis… 3 büyüklerin ilgisini çeken başarılı orta saha oyuncusu için Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe tetikte beklemiş görünüyor.

Fourtounis’in Menajeri İstanbul’da

Şampiyon Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin devrede oldukları başarılı milli futbolcu için menajeri ise futbolcunun gelecek dönemi için İstanbul yolunu tuttu. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen 28 yaşında futbolcunun menajeri Paul Koutsoliakos transfer görüşmeleri için İstanbul’a geldi ve özellikle Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe olmak üzere birçok takımla görüşmeye başladı. 3 büyük takım başarılı futbolcuyu kendi kadrolarına almak için mücadele içine girerken bu sürece en yakın ismin şampiyon Beşiktaş olduğu düşünülüyor. En istekli görünen takım olan Beşiktaş’ın hamlesi ne yönde olacak ve ilerleyen günlerde Fortounis ile anlaşmaya varabilecekler mi sorusu ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz Sezonda Konstantinos Fourtounis

Spor Toto Süper Lig’in sonlanmasıyla zor mücadeleler veren onlarca takım, gözlerini yeni sezona dikti. Hazırlıklarını sezon sonlanır sonlanmaz başlatan takımlar gelecek sezon için kadrolarını güçlendirmek istiyor ve bu yolla transferlere önem veriyorlar. 3 büyük takım başta olmak üzere birçok takımın bünyesine katmak istediği isim Konstantinos Fortounis olurken başarılı orta saha oyuncusu Olimpiakos forması giyerken toplam 46 maça çıktı. Bu maçlarda 9 gol sevinci yaşatırken 13 asistlik bir performans gösterdi. 28 yaşındaki başarılı milli futbolcu takım içerisinde toplam 54 kez aynı formayı giydi. Yeni sezon için yuvası neresi olacak belirsizliğini korurken Beşiktaş en yüksek ihtimal olarak yerini alıyor.