3 BÜYÜKLER’İN BÜYÜK MÜCADELESİ

Süper Lig kapsamında devam eden şampiyonluk yarışı hız kesmeden sürüyor. Sarı lacivertli ekip Fenerbahçe, Sarı kırmızılı ekip Galatasaray ve Siyah beyazlı ekip Beşiktaş 48’er puanla liderlik koltuğunu paylaşırken Averaj avantajıyla Galatasaray liderlik koltuğunda oturuyor. Kupa maçlarından sonra lig maçları kaldığı yerden devam edecek. Heyecanlı maçlar ve puan tablosu bizi bekliyor.

42. haftaya kadar önümüzde çok fazla maç var. 3 büyük takımın performansı tüm camia tarafından ve taraftarlar tarafından oldukça merak ediliyor.

BEŞİKTAŞ’IN LİG PERFORMANSI

Karakartal çıktığı 23 karşılaşma sonunda 48 puanla diğer ezeli rakipleri ile aynı puanda bulunmasına rağmen averaj ile 2. sırada kendine yer buluyor.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında en fazla rakip fileleri havalandıran ekip olan Beşiktaş rakiplerine tam tamına 50 gol atmayı başardı ancak kalesinde gördüğü 26 gole engel olamayarak 3 büyüklerde en fazla kalesinde gol gören ekip oldu. Beşiktaş’ın Süper Lig kapsamında 23 karşılaşmada 15 galibiyet, 5 mağlubiyeti ve 3 beraberliği bulunuyor.

FENERBAHÇE’NİN LİG PERFORMANSI

Sarı kanarya çıktığı 23 karşılaşma sonunda 48 puanla diğer ezeli rakipleri ile aynı puanda bulunmasına rağmen averaj nedeniyle 3. sırada kendine yer buluyor.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında en az rakip fileleri havalandıran ekip olan sarı lacivertli ekip Fenerbahçe rakiplerine tam tamına 45 gol atmayı başardı ve kalesinde bulduğu 25 gole engel olamadı 3 büyüklerde en fazla kalesinde gol gören 2. ekip oldu. Sarı Lacivertli ekip Fenerbahçe’nin Süper Lig kapsamında 23 karşılaşmada 15 galibiyet, 5 mağlubiyeti ve 3 beraberliği bulunuyor.

GALATASARAY’IN LİG PERFORMANSI

Sarı Kırmızılı ekip Galatasaray Süper Lig kapsamında çıktığı 23 karşılaşma sonunda 48 puanla diğer ezeli rakipleri ile aynı puanda bulunmasına rağmen averaj ile Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturuyor ve yaptığı son 5 Süper Lig karşılaşmasını da kazanmasıyla ve ezeli rakibi Fenerbahçe’yi Kadıköy’de yenmesiyle dikkatleri üzerine topladı.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında en fazla rakip fileleri havalandıran 2. ekip olan Galatasaray rakiplerine tam tamına 47 gol atmayı başardı ancak kalesinde gördüğü 18 gole engel olamadı ancak 3 büyüklerde en az kalesinde gol gören ekip oldu. Galatasaray’ın Süper Lig kapsamında 23 karşılaşmada 15 galibiyet, 5 mağlubiyeti ve 3 beraberliği bulunuyor ve Fenerbahçe ve Beşiktaş ile aynı puanda olmasına rağmen averaj ile Liderlik koltuğunda.