A Milli Takım Yardımcısı Kim Olacak?


A Milli Takımda daha birkaç gün önceye kadar Şenol Güneş’in gitmesi ve yerine Stefan Kuntz’un geleceği yönündeki haberleri yapılıyordu. Şenol Güneş gitti ve bu ayrılık sonrasında Stefan Kuntz ile el sıkışıldığı yönünde hemen haberler çıkmıştı.


Stefan Kuntz ile bir anlaşmaya varıldı ve bu anlaşma ile beraber şimdi de yardımcısı kim olacak, soruları sorulmaya başlandı. Teknik Direktör Stefan Kuntz bakalım yardımcısı olarak kiminle çalışmaya başlayacak?


Stefan Kuntz, Alman bir teknik direktör ve daha önceden futbolculuk kariyeri yapmış bir spor adamı. Santrfor mevkisinde önceden oynamış olan oyuncu Stefan Kuntz, 30 Ekim 1962 doğumlu ve 58 yaşında.


Sabine Kuntz ile mutlu bir evliliği ve iki tane de çocuğu olan Kuntz, önceden Almanya 21 yaş altı milli futbol takımındaydı. Çalıştırdığı takım ile çalışan ve forvet pozisyonunda oynamış olan futbolcunun spor kariyerinin başarılı olduğunu görüyoruz. 58 yaşındaki Stefan Kuntz’un takım yardımcısı bakalım kim olacak?


A Milli Takım Haberleri


Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş’in ayrılığının ardından boşalmış kadro için Stefan Kuntz ile anlaşmıştı. Önceki günlerde Alman teknik direktör Stefan Kuntz’un İstanbul’a geldiği haberleri basında epey haber olmuştu.


3 yıllık bir anlaşmaya varılan Teknik Direktör Stefan Kuntz’un şimdi de yardımcısının kim olacağı belirlenmeye çalışılıyor. 58 yaşındaki spor kariyerinde her zaman yükselmekte olan Kuntz ile yardımcı olarak kim çalışacak, merak konusu oldu.


İstanbul’a gelerek anlaşma sağlanan teknik adamın yardımcısının seçilmesi haberleri şimdi gündemde ve futbol taraftarlarının takibinde. Almanya U21 hocası Stefan Kuntz isminde anlaşma sağlanmasının ardından Riva Tesisleri ve sağlanan uzlaşma ile yardımcı adama gözler çevrildi.


Yardımcı adam olarak bazı kişiler düşünülse de daha tam bir net isim yok. Gözlerin çevrildiği birkaç isim olduğu haberleri son gelen bilgilerden.


A Milli Takım Son Dakika Haberleri


A Milli Takım’ın başarılı çalıştırıcısı Kuntz, yönetim kurulunda kabul görmüştü. Sevilen teknik adam Kuntz, resmi sözleşmeye de imza atmıştı. Sabah haberlerine göre Tayfun Korkut, Mustafa Doğan, Tayfur Havutçu takım yardımcısı için gözlerin çevrildiği isimler arasında yer alıyor.