Adem Ljajic Akıllanmadı

Gün geçmiyor ki Beşiktaş’ta bir Adem Ljajic krizi daha yaşanmasın. Sakatlığı ardından maçlarda ve antrenmanlarda isteksiz tavırlar sergileyen ve sakatlığının geçmesine rağmen devamlı olarak sakatlığını bahane ederek çalışmalara katılım göstermeyen Adem Ljajic şimdi de gece hayatı ile dikkatleri üzerine çekti.

Yaptığı disiplinsiz davranışlar nedeni ile kadro dışı bırakılan Sırp futbolcunun alkol problemini aşamadığı ve daha önce defalarca kez uyarı almasına rağmen çaba göstermemesi gündem olmuştu. Şimdi ise şikayet Sırp futbolcunun komşularından ve pandemi kurallarını çiğnemesinden kaynaklanıyor.

Beşiktaş’ta Adem Ljajic Krizi Devam Ediyor

Sırp oyuncu antrenmanlara katılmaz, takım ile maçlara çıkmazken gece hayatına hız kesmeden devam etti. Siyah beyazlı formayı giymeyi unutan ve kadro dışı kalan oyuncu evinde verdiği partiler ve alkol sorunu ile tekrar gündeme geldi.

Daha önce takım tarafından alkol problemi nedeni ile uyarılan Adem Ljajic’in kötü alışkanlıklarından vazgeçmediği görülürken kötü davranışlarını katlayarak devam ediyor. Evinde parti verdiği öğrenilen Sırp oyuncu bir kez daha takımda kriz yarattı.

Komşuları Bile Ondan Rahatsız

Beşiktaş’ta takım arkadaşları, yönetim ve şimdide komşuları Adem Ljajic’den rahatsız. Sırp yıldızın evine arkadaşlarını çağırdığı ve sabaha kadar yüksek seste müzik ile gürültü bir şekilde eğlenceli düzenlediği biliniyor.

Komşuları bitmek bilmeyen yüksek ses ve gürültüden duydukları rahatsızlığı yönetime bildirdi.

Beşiktaş Yönetimi’nin göndermek için başka bir kulüp aradığı Adem Ljajic’i uyardığı ve defalarca kez sert bir şekilde uyarılarda bulunduğu fakat futbolcunun uyarıları dikkate almayarak her geçen gün farklı krizler çıkardığı biliniyor.

Futbolcunun yeni tip korona virüs (covid-19) kurallarını da hiç sayarak arkadaşları ile evinde parti yapması bardağı taşıran son damla oldu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın oyuncunun hareketlerinden rahatsız olduğunu belirtti. Başkan Ahmet Çebi ise belirli aralıklar ile Adem Ljajic’e uyarılarda bulundu.

Oyuncu Başkan Ahmet Nur Çebi’ye defalarca kez söz verdi fakat sözünde durmadı. Kulüp yöneticileri ve teknik ekip kendisinden rahatsız ve şikayetçi. Siyah beyazlı takımın tek isteği futbolcu için bir kulüp bularak onu transfer etmek.