Alanyaspor Kayserispor Mücadelesine Hazırlanıyor Maçın Hakemi

Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda verilen 2 haftalık milli ara sona ererken takımlar yeşil sahaya geri dönmeye hazırlanıyor. Aytemiz Alanyaspor, Süper Lig’in 9. haftasında Kayserispor ile kozlarını paylaşacak.

Mücadele için teknik direktörleri Bülent Korkmaz ile birlikte yoğun bir şekilde çalışan Turuncu Yeşilli ekip, 3 puanı elde etme konusunda kararlı. Merkez Hakem Kurulu (MHK) Akdeniz ekibi ile Kayserispor arasındaki maçın hakemini belirledi. İşte Aytemiz Alanyaspor – Kayserispor müsabakasına dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Aytemiz Alanyaspor, Süper Lig 2021 – 2022 sezonundaki milli ara iki haftanın ardından sona eriyor. Futbol kulüpleri, maçlara geri dönmeye hazırlanıyor. Akdeniz ekibinin Süper Lig’in 9. haftasındaki rakibi Kayserispor olacak.

Karşılaşma, Turuncu Yeşilli takımın ev sahipliğinde Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda gerçekleşecek. Mücadelede düdüğü çalacak isim Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından açıklandı.

Maçın Hakemi Ümit Öztürk

Merkez Hakem Kurulu (MHK), Aytemiz Alanyaspor Kayserispor karşılaşmasını yönetmek üzere Ümit Öztürk’ü atadı. Deneyimli hakem yardımcılıklarını ise Kamil Çetin ve Osman Gökhan Bilir yapacak. Bununla birlikte mücadelenin dördüncü hakemi olarak Davut Dakul Çelik görevlendirildi.

Kayserispor, deplasman karşılaşmasında 3 puanı elde etmek için idmanlarını yoğun bir şekilde gerçekleştiriyor. Turuncu Yeşilli ekip ise Süper Lig’in 9. haftasında kendi evinde zafer sevinci yaşamak istiyor.

Akdeniz kulübü, teknik direktör Bülent Korkmaz ile birlikte kendi tesisinde antrenmanlarını tamamladı. Aytemiz Alanyaspor, 8 hafta boyunca oynadığı maçlardan 14 puan elde ederek sıralamada Galatasaray’ın ardından 9. sırada yer alıyor.

Deneyimli hoca Bülent Korkmaz, lig sıralamasında yükselmek için milli ara sonrasında oynanacak ilk maç ile iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Alanyaspor – Kayserispor Maçı Hangi Gün?

Aytemiz Alanyaspor, Süper Lig 2021 – 2022 sezonunun 9. haftasında Kayserispor’u kendi evi Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda konuk etmeye hazırlanıyor. Turuncu Yeşilli futbolcular, teknik direktörleri Bülent Korkmaz ile birlikte çalışmalarına hız kesmeksizin devam ediyor.

Sporseverler, mücadelenin hangi gün ve saat kaçta oynanacağını merak ediyor.

Aytemiz Alanyaspor – Kayserispor müsabakası 18 Ekim 2021 Pazartesi günü gerçekleşecek. Karşılaşmanın saat 20.00’da başlaması planlanıyor.