ALTINORDU 22 MAYIS’TA FİNALE YÜKSELDİ

İzmir temsilcilerinden birisi olan başarılı takım Altınordu 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de deplasmanda Samsunspor ile karşı karşıya geldiği maçı kazanarak finale yükseldi. Finale adını yazdıran ikinci takım olan Altınordu finalde başka bir İzmir temsilcisi Altay ile karşı karşıya gelecek. Samsunspor her iki maçta da yenen Altınordu finalde de aynı performansı sergileyerek maçı kazanmak ve süper lige yükselmek istiyor.

ALTINORDU SÜPER LİG İSTİYOR

Tüm bir sezon boyunca yerli futbol ve milli oyuncu imajını koruyan ve bunun için çalışmalarını sürdüren Altınordu süper lige yükselme çok yaklaştı.

1969-1970 sezonundan bu yana Süper Lig’de yer almayan Altınordu Süper Lig’e tekrardan yükselebilmek ve orada performansını sergileyebilmek için 90 dakikalık en heyecanlı ve en kritik maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

Final maçı 26 Mayıs Çarşamba günü oynanacak. Maçın sadece günü belli. Ne zaman oynanacağı ve hangi statta oynanacak henüz daha kesinleşmedi.

Her iki takımda İzmir temsilcisi ve maçın sonucunu da bir İzmir temsilcisi daha süper lige yükselecek. Altınordu, Göztepe ile beraber gelecek sezonda süper toto Süper Lig’de şehrini, İzmir’i temsil etmek istiyor.

26 Mayıs Çarşamba günü finale yükseldiği için final maçına da kazanmak isteyen İzmir temsilcilerinden birisi olan Altınordu 90 dakikanın sonunda gülen taraf olmak istiyor. Çok uzun zamandır Süper Lig’den uzak olan Altınordu bu fırsatı kaçırmamak ve çok yaklaşmışken Süper Lig’e ulaşmak istiyor.

ALTINORDU FİNAL İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Başarılı İzmir temsilcilerinden birisi olan Altınordu final maçı için hazırlıklarına şimdiden başladı.

Oldukça heyecanlı ve oldukça kritik bir karşılaşma olacak olan Altınordu ve Altay maçı 26 Mayıs’ta nefesler tutularak izlenecek. İki İzmir temsilcisinin karşı karşıya geleceği bir 90 dakika oldukça kritik bir karşılaşmayı ev sahipliğinde yapılacak.

Altınordu şimdiden 26 Mayıs Çarşamba günü için hazırlıklarına başladı. Çok az bir zaman kaldı için her iki takımda bu maç için ekstra bir şekilde hazırlanıyor.

Altınordu çok uzun zamandır süper lige hasret kaldığı için final maçını kazanarak çok yaklaştığı süper lige yükselmek istiyor.

Zorlu ve güçlü rakibi Samsunspor karşısında hiç fire vermeden iki maçı da kazanan altın oldu Altay karşısında hata yapmak istemiyor.

Kayıpsız bir 90 dakikayı geçirmeyi hedefleyen Altınordu rakibine izin vermeden 90 dakikayı tamamlamak ve kalesini kapatmak istiyor.