ALTINORDU SÜPER LİGE ÇOK YAKLAŞTI

Spor Toto birincilik karşılaşmalarında yarı final play-off mücadeleleri tamamlandı. Final karşılaşması iki İzmir temsilcisi arasında oynanacak. Altınordu ve Altay takımlarına karşı karşıya gelince final karşılaşması 26 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de oynanacak.

ALTINORDU MAÇI KAZANMAK İSTİYOR

İki İzmir temsilcisinin karşı karşıya gelecek final maçında Altınordu maçı kazanarak süper Lig’de yükselmek istiyor. Sahada mutlu bir şekilde ayrılmak isteyen altın orada tüm hazırlıkların rakibi Altay’a göre tamamlayacak.

Altınordu yarı finalde Samsunspor ile karşı karşıya geldi. Her iki maçta da rakibini yenerek rahat bir şekilde finale yükselmeye hak kazanan Altınordu finalde de yeni rakibi altıyı yenerek Süper Lig‘e yükselmek istiyor. Maç planlananın aksine İzmir’de değil İstanbul’da oynanacak. Karşılaşma için özel izin alındığı için karşılaşmada her iki takımın da taraftarları için 25 kişilik kontenjan belirlendi ve aynı zamanda da 250 kişi bu önemli ve kritik maçı izleyebilecek. İstanbul’da, İstanbul Atatürk olimpiyat sahasında oynanacak olan maçı Altınordu kazanmak istiyor.

Evine galibiyetle ve mutlu bir şekilde dönmek isteyen Altınordu gelecek sezonda da bol bol İstanbul takımları ile karşı karşıya geleceği için İstanbul’dan mutlu bir şekilde dönmek istiyor.

ALTINORDU MAÇA HAZIR

İzmir temsilcisi Altınordu galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor. Yarı finalde Samsunspor’a izin vermeden maçları kazanan altın orada finalde de aynı performansı sergilemek istiyorum. Final rakibi Altay ile sezon boyunca iki kere karşı karşıya gelen altın Ordu her iki maçta da rakibini gelmişti. Final maçında da rakibini yenmek süper lige yükselmek isteyen altın orada 90 dakika boyunca rakibine izin vermek istemiyor. Oldukça kritik ve her iki takım içinde önemli olan bu maç 26 Mayıs Çarşamba akşamı yani yarın saat 20:00’de oynanacak.

Tüm bir sezon boyunca başarılı bir performans sergileyen Altınordu finale kadar yükseldi. Yarı finalde de bu başarılı performansla devam ettiren Altınordu takımı finalde elenmek istemiyor. Son aşamaya kadar geldikten sonra varını yoğunu sahaya koyacak olan Altınordu rakibini yenerek Süper Lig’de yükselmek istiyor. Karşısındaki rakip Altay’da aynı şekilde maçı kazanmak ve Süper Lig’de yükselmek istediği için oldukça kritik ve oldukça her iki takımın da kazanmak isteyeceği bir maç izleyeceğiz.

Rakibine uygun bir şekilde hazırlıklarını tamamlayan Altınordu Süper Lig için mücadele edecek. İzmir’e, kendi evinde mutlu bir şekilde dönmek isteyen Altınordu rakibine izin vermeden sahada en iyi performansını sergile Mac istiyor. Gelecek sezon Süper Lig’deki takımlarla mücadele etmek isteyen Altınordu en iyi performansını sahaya koyup varını yoğunu bu maça verecek. Son hazırlıklarını da İstanbul’da tamamlayacak olan Altınordu İstanbul’a geçecek.