ANADOLU EFES 2. KEZ FİNAL FOUR FİNALİNDE

Basketbolda temsilcilerimizden bilgisi olan Anadolu Efes dörtlü final olarak adlandırılan Avrupa’nın en iyi basketbol takımını seçeceği turnuvada finale kadar yükseldi. Final karşılaşması bu akşam bir gün 30 Mayıs Pazar akşamı saat 21:30’da oynanacak. Almanya’nın Köln şehrinde oynanacak olan final maçında Anadolu Efes en iyi performansını sergileyerek kupayı kazanmak istiyor. Rakibin Barcelona ile karşı karşıya gelecek olan Anadolu Efes kupayı kazanmak için sonuna kadar mücadele edecek.

FİNAL BU AKŞAM

Lacivert beyazlı Anadolu Efes bu akşam fener maçına çıkacak. Yarı finalde Moskova’yı yenen ve yakın skorlar olsa da rakibine üstünlük sağlayan Anadolu Efes sayı üstünde olduğu için finale yükseldi. Bu akşam karşılaştığı rakibi Barcelona’da aynı şekilde yarı finalde rakibine oldukça yakın sayılar elde ederek finale yükseldi.

Karşılaşmada Barcelona uyan Anadolu Efes kozlarını paylaşacak. Anadolu Efes en iyi performansıyla sahaya çıkıp ikinci kez finale yükseldiği Avrupa’nın en iyi takımı belirlenecek kupa karşılaşmasında kupayı kazanıp en iyisi olduğunu göstermek istiyor. Onun için oldukça iyi hazırlanan ve yarı finalde de bu kupayı ne kadar istediğini göster Anadolu Efes final maçını kazanmak için sahaya çıkacak. Fark eden mutlu ayrılmak isteyen Anadolu Efes en iyi performansı için parkeye çıkacak.

Yarı finalde Moskova karşısında sadece iki farklı karşılaşmayı kazanan Anadolu Efes final maçını aynı performansı sergilemek istemiyor. Barcelona’ya karşı ilk setten üstünlük kurmak isteyen Anadolu Efes rakibinizin vermeyi düşünmüyor.

Maç için oldukça yoğun bir şekilde hazırlanan Anadolu Efes ülkemize video Türkiye’ye koku ile dönmek istiyor. Eğer Anadolu Efes ikinci kez çıktı final maçında Avrupa’nın en iyisi olduğunu gösteren kupayı kazanırsan Fenerbahçe Beko’nun ardından ülkemizde ikinci kez kupayı kazanan takım olacak.

Temsilcimiz Anadolu Efes bu akşam, 30 Mayıs Pazar akşamı saat 21:30’da Barcelona ile 24. kez karşı karşıya gelecek.10’dan önce oynanılan 23 karşılaşmada 12 maçı Barcelona kazanırken 11 maç Anadolu Efes’in üstünlüğü ile tamamlandı.

ANADOLU EFES KUPAYA ÇOK YAKIN

Temsilcimiz Anadolu Efes bu akşam, 30 Mayıs Pazar akşamı saat 21:30’da Barcelona ile finalde karşı karşıya gelecek. Dörtlü final olarak adlandırılan ve Avrupa’nın en iyi basketbol Takımı’nın belirlendiği bu önemli karşılaşma Anadolu Efes kupayı kazanmak istiyor. İkinci kez finale yükselen Anadolu Efes bu sefer kupayı kazanmayı hedefliyor. Maç Almanya’nın Köln kentinde oynanacak karşılaşma canlı olarak beIN Sports üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.