ANADOLU EFES’TE KUPA HEYECANI

Geçtiğimiz günlerde anadolu efes Almanya’dan Avrupa’nın en büyük basketbol takımı olarak geri döndü. Ülkemizde çok büyük bir başarı ile geri dönen anadolu efes ülkemizde de ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında da başarılı bir performans sergileyerek kupaya ulaşmak istiyor.

ANADOLU EFES RAKİBİNİ 3. KEZ YENME PEŞİNDE

Lacivert beyazlı Anadolu efes takımı galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor. NG basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında rakibini ilk iki maçta yenen Anadolu efes üçüncü maçta da rakibini yenmek istiyor. Galibiyet ve sahadan ayrılarak kupaya uzanmak isteyen Anadolu efes bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Oldukça başarılı bir sezon geçiren anadolu efes bu sezonu hem lider olarak tamamladı hem de Avrupa’da en büyük takım olarak geri döndü. Ülkemizde de kupayı kazanmak ve ING basketbol Süper Ligi’nin şampiyonu olmak isteyen anadolu efes serinin üçüncü maçını kazanmak istiyor.

Fenerbahçe beko karşısında ilk iki maçını kazanan anadolu efes oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. İlk maçta rakibine 40 sayı fark açarak maçı kazanan anadolu efes ikinci karşılaşmada da yine rakibine fark açarak sahadan galibiyetle ayrıldı. Üçüncü maçı da kazanarak seriyi de uzatmaya gitmeden kupayı kazanmak isteyen anadolu efes rakibine yine izin vermeyi düşünmüyor.

Anadolu efes’in hedefi serinin üçüncü maçında rakibini yenerek ilk iki maçta olduğu gibi fark atarak maçı kazanmak ve kupaya uzanmak. Eğer maçı Fenerbahçe beko kazanırsa bir sonraki maçı seriyi uzayacak. Bir sonraki maça işini bırakmak istemeyen Anadolu efes ilk iki maçta olduğu gibi bu karşılaşmada da rakibine karşı üstünlük kurmak istiyor.

ANADOLU EFES BU AKŞAM SAHADA

Lacivert beyazlı anadolu efes takımı bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da Fenerbahçe bekoyla karşı karşıya gelecek. Karşılaşma Fenerbahçe bekonun evsahipliğinde oynanacak. Maçı canlı olarak TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

Anadolu efes bu maçı kazanarak kupayı kazanmak istiyor Fenerbahçe beko ise bu karşılaşmayı kazanarak serinin uzamasını dördüncü maçı çıkmayı hedefliyor. Eğer Fenerbahçe beko bu maçı kazanırsa bir sonraki dördüncü maçı Fenerbahçe beko onun evinde oynanacak.