Basket Servisi Artık Bundle’da

Türkiye’nin en güçlü basketbol haber sitesi Basket Servisi artık Bundle’da! Basketbolun nabzını her an yoklayabileceğiniz, birbirinden farklı liglerde oynanan maçlarla ilgili bilgiler alabileceğini Basket Servisi, Türkiye’nin en önemli haber portallarından Bundle Haber Portalında da yer almaya başlayacak.

Basketbolun çeşitli organizasyonlarında oynanan maçlardan haberler, oyuncu ve maç analizleri, takımların istatistikleri ve birçok farklı konuyla alakalı yazıların yer aldığı Türkiye’nin en güçlü basketbol haber sitesi Basket Servisi, Bundle Haber Portalında yer almaya başladı.

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi, THY Avrupa Ligi, NBA, 7Days Eurocup, FIBA Şampiyonlar Ligi gibi ulusal ve uluslararası tüm basketbol turnuvalarına dair detaylı bilgilerin, haberlerin yer aldığı Basket Servisi, kurulduğu günden bu yana Türkiye’deki basketbolseverlere kaliteli içerik sunmayı hedefliyor.

Basketbolun Kalbi Artık Bundle’da Atacak

Oyuncu transferlerine, oyuncuların yaptığı açıklamalara, çeşitli panoramalara tek tıkla ulaşmayı sağlayan Basket Servisi, Türkiye’nin mobil haber uygulaması Bundle ile cep telefonlarımıza da geliyor. Türkiye’deki basketbolseverlerin uğrak noktası olan ve kaliteli içerikleriyle Türkiye basketboluna durmaksızın katkı sunmaya devam eden Basket Servisi, sadece Türkiye basketbolunu veya uluslararası basketbol turnuvalarını değil, aynı zamanda diğer ülkelerin yerel basketbol liglerini de mercek altına alıyor.

İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan, Fransa ve Rusya gibi basketbolun ileri gelen ülkelerinde oynanan maçlara dair gelişmeleri an be an takip eden ve en kısa sürede Türk basketbolseverlere ulaştıran Basket Servisi’nde, meraklısına sunulan bu hizmetin yanı sıra aynı zamanda diğer spor sitelerinde rastlanması zor bir köşeye de yer veriliyor.

“Hakem Köşesi” olarak adlandırılan köşede başta ING Türkiye Basketbol Süper Ligi olmak üzere, çeşitli turnuvalarda yer alan hakemlerin performansları profesyonel bir kalem tarafından değerlendirilirken, maçlarda yer alan hakemler puanlandırılıyor ve basketbol hakemliğine dair teknik bilgiler verilerek basketbol severlere işin teknik kısmı hakkında da bilgiler sunuluyor.

Bununla birlikte Basket Servisi, yayın hayatına başladığı günden bu yana arşivlenen içerikleri sayesinde ilgili basketbolseverlerin geçmişte oynanan maçlar, yaşanan gelişmeler ve yapılan değerlendirmeleri de tekrar hatırlayabileceği bir site olma özelliğini de taşıyor.

Siz de bu içerikleri incelemek, basketbola dair en kaliteli yazıları ve değerlendirmeleri okumak isterseniz, www.basketservisi.com linki üzerinden veya cep telefonu, tablet ve kişisel bilgisayar üzerinden kullanabileceğiniz Bundle Haber Portalı üzerinden Basket Servisi’ni takip edebilirsiniz.

Bundle Nasıl İndirilir?

Türkiye menşeili haber derleme uygulaması Bundle, 2017 senesinden bu yana kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Kullanıcıların ilgi alanlarına ve takip ettikleri sitelere göre 28 farklı ülkenin basınında yer alan haberleri 30’dan fazla kategoride derleyen kaliteli editörleri aracılığıyla sunan Bundle, aynı zamanda son dakika bildirimleriyle de kullanıcılarını bilgilendiriyor.

Yakın zamanda WEB tarayıcısı üzerinden de hizmet vermeye başlayan Bundle, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazların uygulama mağazaları üzerinden indirilebiliyor. Basket Servisi’nin de eklenmesiyle birlikte daha da kaliteli bir içeriğe sahip olan Bundle, bu işbirliği sayesinde basketbol severlere de anında kaliteli basketbol haberi sunma özelliğini taşıyor.