Beşiktaş Brezilyalı Stoper Tormena İle İlgilenmeye Devam Ediyor

Siyah beyazlı takım Beşiktaş transfer sürecinin en sessiz ekiplerinden birisi oldular. Kara kartal stoper de Daniel Amartey, ön liberoda Jean Onana ile güçlendirdiler. Beşiktaş, Amartey ve Onana transferlerinin ardından kadrosunu güçlendirmeye devam ediyorlar.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezonu kupasız tamamlayarak sezonu istedikleri gibi tamamlayamayarak kötü bir son yapmış olsalar da yeni sezon da daha güçlü olmak için transfer çalışmalarına kitlenmiş durumdalar.

Gelecek sezon için de transfer de kolları sıvayan kara kartal da Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile beraber transfer listesi üzerinde çalışmalarına devam ediyorlar.

Transfer de süper lig ekiplerine göre geride kalan kara kartal alçaktan uçmaya devam ediyor diye biliriz. Siyah beyazlı takım Beşiktaş yeni sezon öncesin de kadrosunu güçlendirmeye devam ediyorlar.

Son olarak İtalyan ekibi Milan’dan Ante Rebic‘i kadrosuna katan siyah beyazlılarda gözler stoper transferine çevrildi. Savunmayı Daniel Amartey’le güçlendiren Kartal, bu bölgeye bir takviye daha yapmak istiyor.

Siyah beyazlı takımın listedeki isimlerden birisi de Brezilyalı 1,92 boyundaki stoper Vitor Tormena’yla ilgili sıcak bir gelişme yaşanıyor. Portekiz basınından göre 27 yaşındaki oyuncu takımdan ayrılmak üzere.

27 yasındaki Brezilyalı 1,92 boyundaki stoper Vitor Tormena nın takımdan da ayrılma ihtimali üzerine siyah beyazlı takım Beşiktaş bu gelişmeler sonrasında adeta pusuya yatmış durumdalar.

BEŞİKTAŞ BRAGA’NIN STOPERİ TORMENA’ NIN PEŞİNDE

Lyanco’nun transferinden vazgeçen siyah beyazlı takım Beşiktaş, rotasını Portekiz ekibi olan Braga’nın 27 yasındaki Brezilyalı 1,92 boyundaki savunmacısına çevirdi.

Kara Kartal, 3 milyon Euro isteyen Portekiz ekibiyle pazarlıklara başlarken Vitor Tormena’ da takımdan ayrılmak istiyor.

Daniel Amartey ve Jean Onana transferleriyle kadrosuna 2 yeni takviyede bulunan siyah beyazlı takım Beşiktaş, Lyanco transferinden vazgeçmişti. Sırp asıllı Brezilyalı futbolcuyu İstanbul’a getiren ancak dizindeki problemin ileride sakatlık riski yaratacak durumda olması sebebiyle oyuncuyu Southampton’a geri gönderen yönetim, stoper transferinde yönünü Vitor Tormena’ ya çevirdi.

27 yaşındaki 1,92 boyundaki Brezilyalı stoper için temaslara başlayan Kara Kartal, devre arasında da istediği futbolcuya bu kez Beşiktaş forması giydirmek için tüm fırsatları deniyorlar. Deneyimli isim için ocak ayında 5 milyon Euro talep eden Braga, 1 yıllık sözleşmesi kalması sebebiyle bu rakamı 3 milyon Euro’ya kadar çekmişti.

Sol stoper de oynayan 27 yaşındaki 1,92 boyundaki Brezilyalı oyuncu için siyah beyazlı takım oldukça transferinde mesafe kat etmiş gibiler.

TORMENA SON SEZONU NASIL GEÇİRDİ?

27 yaşındaki 1,92 boyundaki Brezilyalı oyuncu Tormena Portekiz Ekib Braga ile son sezonuna girdi.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan tecrübeli stoper artık takımdan ayrılmak istiyor.

27 yasındaki stoper geçen sezon Braga ile çıktığı 40 karşılaşmanın 37 sinde ilk 11 de başlarken 1 gol katkısı sağlamıştı.