Beşiktaş Halil Dervişoğlu Transferini Bitirdi Derken Pürüzler Var

Siyah beyazlı takım Beşiktaş, daha önce de talip olduğu forvet oyuncusu Halil Dervişoğlu için bir kez daha harekete geçseler de transfer bitti diye konuşulurken pürüzler çıktı.

Kara kartal da tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş’in istediği İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu’ lu için ikinci kez teklif yaptıkları teklif sonrasında genç oyuncuyu kadrosuna katmaya çok yakın olsalar da çıkan pürüzler sonrasında işler uzaya bilir.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezonu kupasız tamamlayarak sezonu istedikleri gibi tamamlayamayarak kötü bir son yapmış olsalar da yeni sezon da daha güçlü olmak için transfer çalışmalarına kitlenmiş durumdalar.

Gelecek sezon için de transfer de kolları sıvayan kara kartal da Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile beraber transfer listesi üzerinde çalışmalarına devam ediyorlar.

Siyah beyazlılar, İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu ile uzun süredir ilgilenseler de kulübünden olumlu dönüşler almaya başlamışlardı.

Beşiktaş, Brentford’da forma giyen Halil Dervişoğlu transferi için İngiliz kulübü ile anlaşan siyah beyazlılar, milli futbolcuyu henüz ikna edemedi.

Beşiktaş, Halil Dervişoğlu’nu bedelsiz kadroya katmak için Brentford ile anlaşmış olsalar da milli futbolcu ile de 4 yıllık sözleşme imzalanacaktı. Ancak transferde pürüz çıktı.

BEŞİKTAŞ HALİL DERVİŞOĞLU’NU İKNA EDEMİYOR

Siyah beyazlılar, İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu ile uzun süredir ilgilenseler de kulübünü de ikna etmiş olmalarına rağmen genç oyuncu da pürüzler çıktı.

Beşiktaş, Halil Dervişoğlu’nu bedelsiz kadroya katmak için kulübü Brentford ile anlaştılar. Kulübüne bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katacakları 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu’ na da bunun yerine performansa bağlı ek ödemeler yapacak, milli futbolcu ile de 4 yıllık sözleşme imzalanacaktı.

Genç oyuncu ile yıllık ücret ve ek ödemeler konusunda anlaşamaya siyah beyazlı takım da çıkan pürüzlerin giderilmesi için de çalışmalar devam ediyor.

Beşiktaş, genç golcü Halil Dervişoğlu ile maaş konusunda anlaşmaya varamazken transferin de gerçekleşme ihtimali için genç oyuncunun biraz daha alacakları konusunda fedakarlık etmesi bekleniyor. İki taraf anlaşmaya varmak için görüşmelere devam ediyor.

HALİL DERVİŞOĞLU SEZONU NASIL GEÇİRDİ?

İngiltere Primier Ligi ekiplerinden olan Brentford’ da forma giyen giyen 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu bu sezon Championship ekiplerinden Burnley de kiralık olarak geçirdi.

Bu sezon çok fazla forma giyme şansı bulamayan 23 yasındaki genç golcü Halil Dervişoğlu8 resmi maçta görev alabildi. Halil bu karşılaşmalarda 1 gol kaydede bilen genç oyuncu, A Milli Takımda 15 kez görev yapan 23 yaşındaki forvet, fileleri 6 kez havalandırdı.