BEŞİKTAŞ YENİ KUPALAR PEŞİNDE

Siyah-beyazlı Beşiktaş takımı geçtiğimiz sezon, 2020 ve 2021 yılı Süper Ligi’nde hem şampiyonluk kupasını kazandı hem de Türkiye kupasını kazandı. Geçtiğimiz sezon iki kupa ile kapatan Beşiktaş oldukça başarılı bir performans sergiledi ve rakiplerine izin vermedi. Her alanda, her maçta ve her durumda maçı kazanan ve istikrarın hiç bozmayalım Beşiktaş bu şampiyonluğu hak etti. Sergen Yalçın ve öğrencileri gelecek sezon altıda kupalarında ülkemizi temsil edecekler.

BEŞİKTAŞ’IN HEDEFİ BÜYÜK

Siyah-beyazlı Beşiktaş takımı hedefini yüksek tutuyor. Büyük efsane sezona başlayacak olan Beşiktaş yine Süper Lig şampiyon olmak istiyor. Hem şampiyonluk kupasını kazanmak isteyen Beşiktaş hem de ziraat Türkiye Kupası’nda peşinde olacak. Finale kadar başarılı bir performans sergileyen Beşiktaş Türkiye kupasını finalde kazanarak ikinci Kupasında aynı sezonda elde etmiş oldu. Aynı zamanda Beşiktaş bu sezon Avrupa kupalarında da ülkemizi temsil edecek. Avrupa kupalarında ülkemizi temsil etmek için ve Süper lige de çok daha iyi hazırlanmak için Beşiktaş temmuz ayında Euro 2020, arda futbol Şampiyonasının ardından Romanya’da takımıyla beraber kampa gelecek. Milli takıma giden oyuncuların da geri dönmesi ile yoğun bir kamp temposuna girecek olan Beşiktaş öğrencilerine güveniyor.

Teknik direktör Sergen Yalçın öğrencileri ile beraber Romanya’da kamp yapacak. Temmuz Ayı’nın ortasından ağustos ayinin başına kadar Romanya’da kampta olacak olan Beşiktaş bu kampı iyi değerlendirmek durumunda. Ağustos ayında hem Süper Lig başlayacak hem de Avrupa kupaları başlayacak. Yoğun bir tempoda olacak olan Beşiktaş bu yoğun tempoya da hazırlanmak için kampa gidiyor. Hem Süper Lig maçları hem de Avrupa kupaları maçlarını dahil olacak olan Beşiktaş en iyi performansı ile sahaya çıkmayı hedefliyor. Siyah-beyazlı Beşiktaş takımı galibiyetlerle Avrupa kutularında ülkemizi temsil etmek ve başarılarla maçtan ayrılmak istiyor.

BEŞİKTAŞ TRANSFERDE AKTİF

Siyah-beyazlı Beşiktaş takımı transfer de oldukça aktif bir şekilde ilerliyor. Ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe’nin aksine başkanlık seçimi ile uğraşmayalım Beşiktaş transfer konusunda oldukça aktif. Hem yerli hem de yabancı oyuncuları gözüne kestiren Beşiktaş bazı transferler de son aşamaya gelmiş olsa da bazı transferler de henüz daha ilk aşamalarda. TFF’nin yayınladığı genelge ile 10 Haziran itibarıyla resmi transfer süreci başlayacak. Beşiktaş konuştu ve son aşamaya geldi tüm oyuncularla imza atarak oyuncuları kendi renklerine dahil edecek. Beşiktaş yeni sezona daha hızlı, daha enerjik, daha güçlü ve daha performansı yüksek oyuncularla dahil etmek ve var olan takımını da güçlendirmek istiyor.