BEŞİKTAŞ‘TA BRUNO PİNHEİRO DEFTERİ KAPANMIŞ DURUMDA

Kara kartal Beşiktaş ‘ ta süper lig ve şampiyonlar liginde üst üste alınana kötü sonuçlar ardından teknik adam Sergen Yalçın ile yollar ayrılmıştı.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş‘ta Teknik direktör Sergen Yalçın ‘In ayrılığı sonrasında kimin takımın başına getirileceği konuşulurken birçok isim gündeme gelmişti.

Beşiktaş yönetimi yabancı ve teknik ve taktik olarak yeni bir yapılanma isteyen yönetim bu anlamda en çok gündeme gelen isim 45 yaşındaki Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro olmuştu.

Siyah beyazlı takımın yönetiminden 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, yaptığı açıklamada Bruno Pinheiro’nun kısa zamanda İstanbul’a geleceğini ve 1,5 yıllık bir sözleşme imzalanacağı söylenmişti.

2. Başkanı Adnan Dalgakıran ‘ ın bu açıklamaları sonun da ise 45 yaşındaki Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro ise Portekiz Ligi’nin 15. haftasında Famalicao ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulunan teknik adam Beşiktaş defterinin kapandığını açıkladı.

BRUNO PİNHEİRO TEKLİFİ KABUL ETMEDİ

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ ta görüşmelerin yapıldığı hatta 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, yaptığı açıklamada Bruno Pinheiro’nun kısa zamanda İstanbul’a geleceğini ve 1,5 yıllık bir sözleşme imzalanacağı söylemesine rağmen teknik adam Beşiktaş defteri kendisi için kapandığını açıkladı.

Beşiktaş ‘ın en güçlü teknik adam adayları arasında olan tecrübeli teknik adam Bruno Pinheiro neden Beşiktaş ‘a gelmediği ise merak ediliyor. Büyük olasılık ile siyah beyazlı takımın yönetimi ile beklentileri uyuşmayan teknik adam bu kararı alarak transfer defterini kapatmış durumda.

45 yaşındaki Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro lig de ki Famalicao maçı sonunda da Beşiktaş ‘ a gidip gitmeyeceği sorulan teknik adam Bu konu benim için kapandı, kulübüm yarın açıklama yapacaktır diye açıklamalar da bulunana adam kariyerine ülkesinde devam edecek gibi görünüyor.

BAŞKAN AHMET NUR ÇEBİ’DEN ŞENOL GÜNEŞ ISRARI SÜRÜYOR

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın başkanı Ahmet Nur Çebi eski teknik direktörü Şenol Güneş’ten de vazgeçmiş değil.

Başkan Ahmet Nur Çebi’ nin 1 numaralı teknik direktör adayı olmasına rağmen 69 yaşındaki teknik adam için yönetim kurulunda fikir birliği sağlanamamıştı.

Yeniden yönetim ile bir araya gelmesi beklenen başkan Ahmet Nur Çebi ortak karar alınması halinde Şenol Güneş yeniden siyah beyazlılarda göreve başlayabilir.

Şenol Güneş konusunda siyah beyazlı taraftarlar da aslında pek fazla sıcak bakmadığı için bu kararı almakta zorlanıyorlar.

Siyah beyazlı takım da taraftarı bu konu da alt yapıdan geçici olarak takımı teknik direktörü Önder Karaveli ile yola devam etmeleri daha olumlu bakıyorlar.

ÖNDER KARAVELİ İLE BU SEZON TAMAMLANMALI

Beşiktaş’ ta teknik adam Sergen Yalçın ile yolar ayrıldıktan sonra alt yapı Antrenörlerinden olan 47 yaşındaki U – 19 alt yapı teknik direktörü olan Önder Karaveli ile geçici olarak yola devam etme kararı aldılar.

Bu sezonu zaten kaybetmiş olan siyah beyazlı takım alt yapıdan hem yeni bir teknik adam ülkeye kazandırmış olacak hem de yeni bir yapılanmanın teknik direktör getirmek için hiç de doğru bir zaman değil.

Öz kaynak tan oyuncularını iyi tanıyan 47 yaşındaki Önder Karaveli alt yapıda ki oyunculara da şans vererek bu sezonu en verimli şekilde tamamlamalılar.