Beşiktaş’ta Cenk Tosun ve Kaan Ayhan Israrı Devam Ediyor

Siyah beyazlı takım yaz transfer döneminde kadrosuna katmak için çok uğraştığı Milli stoper Kaan Ayhan için ocak ayı transfer döneminde bir kez daha devreye girerek 26 yaşındaki oyuncuya siyah beyazlı formayı giydirmek istiyorlar.  Cenk Tosun için ise sezon sonunu bekleyecekler.

Sezon sonunda Cenk Tosun

Bir diğer pesindeki oyuncu ise Tosun Paşa eski oyuncusu geçtiğimiz sezonun devre arasında kiralık olarak kadrosuna kattıkları oyuncu süper lig de ki Erzurumspor deplasmanın da yaşadığı ağır sakatlık sebebi ile sadece 4 maçta forma giye bildi.

30 yaşındaki tecrübeli oyuncu yaşadığı talihsiz sakatlık sonrasında henüz sahalara dönemeyen golcü ocak ayında sakatlığını atlatarak formasına kavuşması bekleniyor.

Siyah beyazlı takım İngiliz Ekiplerinden Everton ile olan sözleşmesi Haziran ayında bitecek olan oyuncuyu kadrolarına katması bekleniyor.

Sakarlığı devam eden oyuncu ile kulübü Everton‘unda yeni bir sözleşme önermeyeceği kesin gözü ile bakılan oyuncu yeniden Beşiktaş’ın formasını giymeye hazırlanıyor. 30 yaşındaki tecrübeli oyuncu için bonservis bedeli ödemek istemeyen siyah beyazlı kulüp oyuncunun sözleşmesi biter bitmez kadrosuna katarak bonservis bedeli ödemek istemiyorlar.

Kaan Ayhan İçin Ocak Ayı Bekleniyor

Siyah beyazlı takımın yaz sezon transferinde kadrosuna kat bilmek için çok uğraştıkları milli oyuncu Kaan Ayhan için ocak ayı transfer dönemini bekliyorlar. 26 yaşındaki Stoper için bir kez daha İtalyan kulübü Sassuolo’ nun kapısını çalması beklenen Beşiktaş bu kez oyuncuyu kadrolarına katmak istiyorlar.

26 yaşındaki milli oyuncu Kaan Ayhan ‘ da siyah beyazlı takımın formasını giymeye sıcak baktığınıo her fırsatta dile getiren oyuncu İtalyan kulübü ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.  Milli oyuncunun güncel piyasa değeri yaklaşık olarak 6 Milyon Euro civarında.

Kaan Ayhan bu sezon takımın da 3 maçta forma şansı bulan oyuncu 98 dakika sahada kalma başarısı göstere bildi.

Güven Yalçın Kendini Buldu

Siyah beyazlı takımın umudu kestiği oyuncusu 22 yaşındaki Güven Yalçın son günlerdeki performansı ile adeta yeniden doğdu. Son iki maçta 3 gol atan oyuncu Sivas maçındaki golü ilde de dikkatleri üzerine çekti.