Bordeaux Mohammed İçin Ocak Transfer Döneminde Aktif Olacak

Sarı kırmızılı takım ile geçtiğimiz sezonun devre arasında kadroya kattığı Mısırlı golcü Mostafa Mohamed bu sezon ki performansı ile yeni sezona oldukça kötü başladı.

Yaz transfer döneminde Mostafa Mohamed Fransız kulübü Bordeaux için transferin son günün de Fransa ya giden golcü sağlık kontrolünden de geçmiş olmasına rağmen iki kulüp arasında yaşanan sorunlardan dolayı mısırlı oyuncunun transferi gerçekleşmemişti.

Fransız Kulübü Bordeaux Mısırlı golcü Mostafa Mohamed için devre arası ocak ayında ki transfer döneminde oyuncuyu kadrolarına katmak için yeni bir girişimde bulunmaya hazırlanıyor.

Son Günde Transferi Olmamıştı

Geçtiğimiz yaz transfer döneminde Mostafa Mohamed bir gün içinde Fransaya giden oyuncu sağlık kontrollerinden de geçmesine rağmen golcü oyuncunun transferi son anda iptal olmuştu. Fransa’ ya imza atmak için giden mısırlı Mostafa Mohamed kulübü bonservisini elinde bulunduran Kulüp Zamalek çıkardığı pürüzler nedeni ile oyuncunun transferi son anda gerçekleşmemiş oldu.

Bordeaux Mostafa Mohamed’den Vaz Geçmediler

Fransız kulübü Bordeaux golcü oyuncu Mostafa Mohamed’ den vazgeçmediği oyuncuyu kadrosuna kata bilmek için ocak ayı transfer dönemini beklediği öne çıktı. Fransa liginde oldukça sezona kötü bir başlangıç ile başlayan Bordeaux lig de 8 maçta sadece 1 galibiyet ala bilen takım lig de 8 maçta sadece 11 gol kaydede bildiler. Gol yollarında ki sorunu Mısır lı golcü Mostafa Mohamed ile çözmek isteyen kulüp golcü oyuncu için devre arası transfer dönemini iple çekiyorlar.

Mısırlı golcü Mostafa Mohamed sarı kırmızlı kulüpte kiralık olarak satın alma opsiyonu ile birlikte forma giymeye devam etse de ocak ayına kadar oyuncunun opsiyonunu kullanmak için kulübü Zamalek’ e 4 Milyon Dolar ödemesi gerekiyor.

Sarı kırmızlı takım bu bedeli kulübü zamalek ‘ e ödeyerek beklenen performansının da altında kalan oyuncuyu devre arasında Fransız kulübüne satmayı düşünüyorlar.

Mısırlı golcü ise sarı kırmızlı forma altında artık kendini mutlu hissetmediği kariyerinin geri kalanın da Avrupa da futbol oynamak istemesi nedeni ile sarı kırmızılı yönetimin ve teknik heyetin bu transfere onay vermesi bekleniyor.