Cenk Tosun’a Beşiktaş’tan Sonra Feyenoord Da Talip

BURNLEY, ENGLAND – MARCH 03: Cenk Tosun of Everton during the Premier League match between Burnley and Everton at Turf Moor on March 3, 2018 in Burnley, England. (Photo by Lynne Cameron/Getty Images)

İspanyol basınının yaptığı habere göre yetenekli futbolcu Cenk Tosun tekrar siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’a dönebilir. Haberde yalan yer alan bilgilere göre İngiltere’de tutulamayan ve istediğini bulamayan milli oyuncu Cenk Tosun eski takıma ile tekrar buluşabilir denildi. 

Bir Hayli süredir siyah-beyazlı ekibe döneceği konusunda spekülasyonlar oluşan Cenk Tosun İspanyol gazetesinde yer buldu.  Beşiktaş takımına tekrar dönüş yapacağı yazılan başarılı futbolcu Cenk Tosun’un geçtiğimiz haftalarda performansı düşük olan Vincent Aboubakar’ın alternatifi olabileceği yazıldı.

Haberde Türk Milli Takımı futbolcusunun ocak ayında Beşiktaş takımına katılacağı iddia edildi. Yayınlanan haberde “Türkler, 29 yaşındaki oyuncuyu kiralamak için Everton‘a teklif yaptı” şeklinde bir açıklama yer aldı. İspanyol basını milli takım futbolcusu Cenk Tosun daha önce Abuobakar ile birlikte oynadığına da dikkat çekti. 

Beşiktaş’a dönmesi konusunda spekülasyonlar bulunan yetenekli forveti Everton formasıyla istediğini yakalayamadığı aşikâr.  Everton formasıyla çıktığı 4 Premier Lig karşılaşmasında toplamda 36 dakika sahada bulunan Cenk Tosun’un Beşiktaş’a gitme ihtimali bulunuyor.

Feyenoord kadrosunda görmek istiyor

Ocak ayındaki devre arası transfer döneminde takıma bir golcü takviyesi yapmak isteyen Hollanda ekiplerinden Feyenoord’un transfer hedefi olduğu Hollanda basınında yer aldı. 

Premier Lig ekiplerinden Everton forması giyen milli forvet Cenk Tosun Hollanda Kulübü  Feyenoord un transfer listesinde yer alıyor.  Hollanda medyasının haberine göre sayı not devre arası ocak ayı transfer döneminde Premier Lig ekibi Everton’dan ayrılması gündemde olan milli formamızı da terleten Cenk Tosun’u kadrosuna dahil etmek istiyor.

Futbol hayatına Avrupa’da devam etmek isteyen yetenekli santrafor oyuncusunun da Hollanda’ya sıcak baktığı ifadeler arasında.

West Bromwich’de isteyenler arasında

Milli forveti Cenk Tosun‘u isteyen bir başka kulüp ise İngiltere’n,n köklü ekiplerinden West Bromwich olduğu hakkında söylentiler devam ediyor.  Yetenekli oyuncu bu sezon da Everton formasıyla yalnızca 4 Lig maçına çıktı ve toplamda 36 dakika sahada kalarak istediğin süreyi bulamadı.  Oynadığı bu 36 dakikalık süre boyunca herhangi bir gol atamayan Cenk Tosun’un geleceği hakkında spekülasyonlar devam ediyor.