DENİZLİSPOR 3 PUANA HASRET

Süper Toto Süper Lig’in 36. haftasında bir puan alarak sahadan ayrılmak durumunda kalan Denizlispor takımı üç puana hasret kaldı.27 puanla 21. sırada, son sıradaki yerini koruyan Denizlispor takımı elenmemek için ciddi bir mücadele veriyor.

DENİZLİSPOR TEHLİKEDE

Spor Toto Süper Lig’in kalan haftaların iyi değerlendirmek durumunda olan Denizlispor takımı son olarak Ankaragücü ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Ankaragücü ile oynadığı maçta ilk golü Denizlispor atsa da Ankaragücü takımı da bir gol daha atarak skoru eşitledi. Maç 1-1’lik eşitlikle tamamlandı. Maçın ilk gölünü konuk takım Denizlispor attı.

Hugo Rodallega Denizlispor adını koy perdesini açtı. Deniz ortak mı altıncı dakikada golü bulsa da devamında yeni goller bulamadı. 35. dakikada Ankaragücü takımı skoru. Stelious Kitsiou Ankaragücü adıma skor işleyen oyuncu oldu. Maçın 35. dakikasında skor 1-1 eşitlendi ve o dakikadan sonra başka bir gol atılmadı. Her iki takımda yeni gol pozisyonları bulmak için ne kadar bastırsa da skor değişmedi. Denizlispor takım önemli gol bulmak üç puanı kendi hanesine yazdırmak için çabalasa da kalan dakikalarda Denizlispor takımı istediği pozisyonları bulamadı.

Konuk takım Denizlispor takımı 27 puanla 21. sıradaki yerini korudu. Sahadan her iki takımda bir puan alarak ayrıldı. Ankaragücü takımı 38 puana yükseldi ve 14. sırada yer alıyor.

DENİZLİSPOR RAHAT EDECEK Mİ

Süper Toto Süper Lig’in bitmesine son yedi hafta kaldı. Denizlispor takımı son yedi hafta iyi değerlendirmek zorunda. Bir alt lige düşmek istemeyen Denizlispor takımı kalan haftaları kayıpsız bir şekilde devam ettirmek durumunda kaldı. Sezonun başından beri istenilen bir performans ulaşamayan deli Denizlispor takımı kalan haftalarda Süper Toto Süper Lig’de kalma mücadelesi verecek.

Süper Toto Süper Lig’in 37. haftası yarın, 24 Nisan Cumartesi günü başlıyor. Denizlispor takımı 37. haftanın ilk gününde kendi evinde, kendi sahasında Sivasspor ile karşı karşıya gelecek. Zorlu ve dişli bir rakip ile karşı karşıya gelecek olan Denizlispor takımında maçı kazanmak istiyor.

Ankaragücü takımı Spor Toto Süper Lig’in 36. hafta sonu 38 puan 14. sırada tamamladı. Ankaragücü takımı da 37. haftada pazar günü yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek.