Emre Belözoğlu Yeni Adresini Arıyor

Emre Belözoğlu, sezon başında Sarı Lacivertli takımdan ayrılmıştı. Futbol camiası deneyimli sporcunun yeni takımının neresi olacağını merak ediyor. A Milli Takımının teknik adamlığını üstlenen Şenol Güneş, daha önce yaptığı açıklamalarda Emre Belözoğlu ile temas halinde olduğunu ve milli takımın yardımcı antrenörü olarak iş başı yapabileceğini belirtmişti. Fakat daha sonra başarılı teknik direktör, Belözoğlu ile anlaşma sağlayamadıklarını belirtti.

Emre Belözoğlu Yeni Adresini Arıyor

Süper Lig ekiplerinden birinin başına geçebileceği iddia edilen Emre Belözoğlu’na dair tüm ayrıntılara göz atın.


Geçen sezon Sarı Lacivertli oyuncuların önce sportif direktörlüğünü ve sonrasında da hocalığını yapan Emre Belözoğlu yeni adresini arıyor. A Milli Futbol takımı teknik direktörü Şenol Güneş, bir süre önce verdiği röportajda eski Fenerbahçelinin yardımcı antrenör olarak Ay Yıldızlı ekip ile çalışabileceğini belirtmişti. Fakat bir süredir bu konuda hiçbir gelişme yaşanmadı. Millilerin çalıştırıcısı Şenol Güneş de son olarak Emre Belözoğlu ile konuştuklarını fakat anlaşamadıklarını ifade etmişti.


Sportif Direktörlükten Teknik Direktörlüğe


Emre Belözoğlu, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de sportif direktör olarak çalışmış ve teknik adam Erol Bulut’un Kanarya ile yol ayrımına girmesinden sonra ise teknik direktörlüğe erişmişti. Deneyimli sporcunun Sarı Lacivertliler ile olan serüveni bitince yerine daha önce 2005 – 2006 dönemlerinde de Fenerbahçelilerin teknik direktörlüğünü yapan Portekizli Vitor Pereira geldi.

Göztepe’nin Yeni Antrenörü Olabilir


İzmir ekibi, Süper Lig 2021 – 2022 sezonunun ilk üç haftasında beklenen performansı sergileyemedi. Sarı Kırmızılı takım, Demir Grup Sivasspor ve Fraport TAV Antalyaspor ile beraber kaldıktan sonra deplasmana çıkan Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’a 1 – 0 skor ile yenildi. Sezona istediği gibi başlayamayan Göztepe, henüz hiç galibiyet görememesinin ardından teknik direktörü Ünal Karaman ile yollarını ayırma kararı aldı.

Emre Belözoğlu Yeni Adresini Arıyor


Sarı Kırmızılı yönetim, yeni teknik direktör arayışına girdi. Öncelik Tayfun Korkut’ta olsa da Emre Belözoğlu’nun da seçenekler arasında olduğu konuşuluyor. Alınan duyumlara göre eğer Tayfun Korkut’tan olumsuz yanıt gelirse hedefte Çağdaş Atan ya da Emre Belözoğlu var. Genç teknik direktörün ne cevap vereceği ise henüz bilinmiyor.