EROL BULUT DERBİYİ KAZANMAK ZORUNDA

Süper toto süper Lig’in 31. haftasında oynanacak olan Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi Erol bulut için önemli bir maç. Maç için tüm hazırlıklarını şimdiden yapmaya başlayan Erol bulut takımda kalıcı olmasını bu maça endeks dedi. Son haftalarda aldığı tüm darbeleri Erol bulut öğren Fenerbahçe yönetimi ve Fenerbahçe taraftarları artık isyan etmeye başladı.

Sosyal medyada Özellikle Gençlerbirliği maçından sonra hedef haline gelen Erol bulut Beşiktaş derbisini kazanmak zorunda. İlk 11 konusunda istikrarsız bir teknik adam olan Erol bulut bu sefer nasıl bir ilk 11’de sahaya çıkacak oldukça merak ediliyor.

DERBİ FENERBAHÇE’YE KAOS YA DA MUTLULUK GETİRECEK

Aslında sorunun en başında da bu ilk 11 seçimi geliyor. Fenerbahçeli oyuncular ilk 11’de yaşanan istikrarsızlığı maça çıkmak isteyen hevesli olan ve formda olan oyuncuların yedek kulübesinde oturmasından ama sakatlıkları daha yeni bir ton fon doğum olmayan oyuncuların ilk 11’e dahil edilmesinden dolayı oldukça şikayetçiler.

Maçın ortasında sahadan alınan oyuncuların artık maç sırasında Erol bulutu tepki göstermesinden sonra en son patlak veren olay canı erkinin tepkisi oldu. Caner Erkin maçtan alındıktan sonra Fenerbahçeli kulübe yönelik el kol hareketleri ve sözler sarf etti sarf ederek sahadan ayrıldığı için üç hafta boyunca maç kadrosuna dahil edilmedi. Son olarak Erol buluttan özür dileyen Caner Erkin tekrar maç kadrosuna dahil edilmeye başlandı. Mesut Özil Caner Erkin ve pek az Erol Bulut’tan şikayetçi olan öğrencilerden sadece bazıları.

Son haftalarda ise Ferdi Kadıoğlu da Fenerbahçeli teknik adama küs olan bir diğer öğrenci. İlk 11’de sadece takım arkadaşı cezalı olduğu haftada oynayabilen Ferdi Kadıoğlu ilk 11’de yer almak istediğini formda olduğunu kendisini göstermek istediğini ne kadar dile getirse de Erol bulut tam bir yanıt alamadı ve çoğu maçta yedek kulübesinde kalmak durumunda kaldı.

HERKES BULUT’TAN ŞİKAYETÇİ

Aslında Fenerbahçeli öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadığı noktada bu Erol bulut öğrencileri ile konuşmak yerine onlarla iletişim kurmak yerine sadece maçın ilk on birini ya da yedekler kısmında oyuncularına talimat vererek onları maça davet ediyor ya da sahadan alıyor. Volkan Demirel ve Emre’ye tüm bu iletişim sorununu hocalarının onlarla konuşma yaşını mesafede davranışını dile getiren Fenerbahçeli öğrenciler hocalarından oldukça şikayetçiler.

Beşiktaş maçı Erol bulut için nikah ip nihai bir karar olacak bir maç. Erol bulut sezon sonuna kadar en azından takımda kalacak mı yoksa Beşiktaş derbisinde de yenilen bir Fenerbahçe’yle şapkayı önüne koyup kendi kararıyla istifa edecek mi.

Deplasman performansı oldukça yüksek olan Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde de deplasmanda oynayacağı için kendini bir nebze de olsa şanslı görüyorum fakat hocanın ilk 11’inde kimliğin olunca nasıl 1 saat nasıl bir ilk 11’de sahaya çıkacaklarını sonrasında da kablonun nasıl şekilleneceğini bilmedikleri için artık deplasman maçına da kesin gözüyle bakamayan bir Fenerbahçe futbolcu profili var.