ERZURUMSPOR SON ANDA GALİP OLDU

Süper toto süper Lig’in 36. haftasında Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor takımın kendi evinde, kendi sahasında, Kazım Karabekir Stadı’nda yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geldi. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan her iki takımda bu maçı kazanarak üç puanla elde etmek istiyordu.

Maç son dakikalara kadar gurursuz bir eşitlikle devam ederken beraberlik sonucu kesin gibi görülürken Erzurumspor takımı, ev sahibi takım 90 + 6 da golü buldu ve galibiyeti göğüsledi. Son dakikalarda üç puanı kaybeden yeni Malatyaspor takıma beraberlik puanı olan bir puandan da oldu. Erzurumspor takımı son anda aldığı üç puanla oldukça mutlu ve üst üste ikinci galibiyetini gösterdiği için oldukça moral depoladı.

ERZURUMSPOR TEHLİKE BÖLGESİNDEN ÇIKMAK İSTİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında Erzurumspor takımı kendi evinde, kendi sahasında yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geldi. Maç için tüm hazırlıkların tamamlayan Erzurumspor takımı karşılaşmayı son dakikalarda olsa kazanabildi. İlk iki yarıda da her iki takımda gol pozisyonları bulsa da nihai sonuca ulaşamadılar.

Ev sahibi takım Erzurumspor eleme potasında çıkabilmek için bu maçı kazanmak istiyordu. Geçen hafta da galibiyetle sahadan ayrılan Erzurumspor takımı bu haftayı da kazanarak eleme potasında çıkışının biletine yaklaşmak için adeta savaş verdi. Erzurumspor takımı 90 + altıncı dakikada kendisine galibiyeti getiren golü buldu. Oldukça başarılı bir performans sergileyen ve son dakikada da olsa üç puanı kapan Erzurumspor takımı kalın haftalar iyi değerlendirirse Süper toto süper Lig’in eleme potasından çıkabilecek.

Obertan Erzurumspor adına 90 + 6. dakikada galibiyeti getiren golü attı. 90 + 6’da gelen bu gol hem hiç beklenmiyordu hem de Erzurumspor oldukça moral oldu. Son dakikada gelen gol ile Erzurumspor takımı üç puanı göğüsledi.

ERZURUMSPOR TEHLİKE BÖLGESİNDEN ÇIKABİLECEK Mİ

Ev sahibi takım Erzurumspor aldığı üç puanla 34 puana yükseldi.34 puanla 19. sırada olan Erzurumspor takımı geldik haftalar iyi değerlendirilmesi eleme potasında çıkabilecek. Konuk takım yeni Malatyaspor ise 37 puanda kaldı ve 15. sıradaki yerini korudu. Erzurumspor takımının hedefe gelecek haftalarda da galibiyet elde etmek. Bu sezon ilk kez üst üste ikinci galibiyetini alabilen Erzurumspor takımı kalan haftalarda da yeni ilkler başarmak istiyor.