EURO 2020’DE İLK MAÇI KİM KAZANACAK

İtalya ve Türkiye milli takımları arasında oynanacak olan Euro 2020’nin açılış maçı oldukça heyecanlı bir şekilde bekleniyor. Euro 2020 sayılı günler kala her iki milli takımda heyecanlı bir şekilde maç gününü bekliyor.

EURO 2020 ROMA’DA BAŞLIYOR

Avrupa futbol Şampiyonası, Euro 2020 heyecanı 11 Haziran Cuma akşamı itibarıyla başlıyor.11 Haziran Cuma akşamı başlayacak olan Euro 2020 heyecanı 11 Temmuz gününe kadar devam edecek. Bir ay boyunca 24 ülkenin mücadelesini ve heyecanını izleyeceğimiz Euro 2020, Avrupa futbol Şampiyonası maratonu heyecanı her ülkenin ve her ülkeyi destekleyen taraftarların evini sarmış durumda.

Avrupa futbol Şampiyonası, Euro 2020 heyecanının ilk maçı 11 Haziran Cuma akşamı başlayacak.10 biraz İran cuma akşamı saat 20:00’de İtalya ve Türkiye arasında oynanacak olan karşılaşma ile başlayacak olan Euro 2020 heyecanlı tam bir ay boyunca devam edecek. Hem İtalya milli takımı hem de Türkiye milli takımı uzun bir süredir bu ilk maçı hazırlanıyor. Euro 2020 heyecanı bu iki ülkenin arasında oynanacak olan 90 dakikalık heyecanlı mücadele ile başlayacak bu heyecan bir ay boyunca devam edecek.

Bizim Çocuklar, Türkiye milli takımı İtalya maçı öncesinde Euro 2020 kapsamında üç hazırlık maçına çıktı. Bu üç hazırlık maçında ikisini kazanan Türkiye milli takımı bir maçta da golsüz bir eşitlikle sahadan ayrıldı. Şenol Güneş ve öğrencilere İtalya maçını çok önemli bir şekilde hazırlanıyorlar. İtalya maçını ekstra önem veren Şenol Güneş öğrencilerine en iyi tüyoları veriyor. Milli takım Türkiye Euro 2020 heyecanla öncesinde Moldova ile oynadığı son hazırlık maçını kazandı için İtalya maçını oldukça moralli bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor.

EURO 2020 11 HAZİRAN CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR

Tarihler on biraz İran cuma günü gösterdiğinde Euro 2020 heyecanı başlayacak. Euro 2020 heyecanında ilk maç İtalya ve Türkiye milli takımı arasında oynanacak. İtalya ve Türkiye arasında oynanacak olan karşılaşma Roma’da görünecek ve 11 Haziran Cuma akşamı saat 20:00’de oynanacak. Her iki milli takımın oyuncuları ve taraftarları bulmak için oldukça heyecanlı. İtalya ve Türkiye milli takımının maçını TRT Spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.