FATİH KARAGÜMRÜK SEZONA ADIM ADIM HAZIRLANIYOR

Fatih Karagümrük için sezon hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor. Süper Lig’in yeni sezonunun başlamasına çok az bir zaman kaldı ve her takım kendi iç dengesini yeniden güncellemek ve daha da iyileştirebilmek için çalışmalara başladı. Yoğun bir çalışma devam ederken Fatih Karagümrük’te de hazırlıklar yoğunlaştı.

İstanbul temsilcilerinden birisi olan Fatih Karagümrük için yeni sezon hedefleri geçen sezonkinden farklı ve daha hırslı bir sezon geçirmek istiyorlar.

İstanbul temsilcilerinden birisi olan Fatih Karagümrük neredeyse tüm takımlarda olduğu gibi geçtiğimiz sezon teknik direktör değiştiren takımlardan birisi oldu. Teknik direktör konusunda son haftalarda sakinliğini koruyan ve artık dingin bir performans sergileyen Fatih Karagümrük takımı gelecek sezona daha iddialı başlamak istiyor.

 

Fatih Karagümrük Önümüzdeki Sezon Kimleri Transfer Edecek?

Fatih Karagümrük’ün ilk transferi M.Tel Aviv takımından Sırp santrafor Aleksandar Pesic oldu. 1992 doğumlu oyuncu bedelsiz olarak transfer edildi. Bunun yanı sıra, deneyimli oyuncu Salih Dursun da takıma katıldı. Geçmiş yıllarda Beşiktaş’ta da forma giyen Kerim Frei’nin transferi tamamlandı. Son olarak, genç oyuncu Burak Bekaroğlu da yeni sezonda Fatih Karagümrük forması giyecek.

Fatih Karagümrük’te Alassane Ndao’nun iyi bir teklif gelmesi halinde satılması bekleniyor. Bunun yanı sıra, Jimmy Durmaz başta olmak üzere kiralık oyuncularla da devam edilmeyecek.

Fatih Karagümrük’ün Hedefleri

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i 60 puanla 8. Sırada tamamlayan Fatih Karagümrük gelecek sezonda ilk 5 içerisinde yer almayı hedefliyor. İlk 5 takımın içerisinde yer alarak ülkemizi ve kendini Avrupa kupalarında temsil etmek isteyen Fatih Karagümrük ilk 5 için hem kendisini hem de performansını zorlayacak.

Francesco Farioli ile yoluna devam eden Fatih Karagümrük yabancı teknik direktörü ile adeta kendini buldu. Francesco Farioli ile takım daha disipline girdi ve daha sıkı bir çalışma ile performansını en yüksek noktaya kadar çıkarmayı başardı.

Genç teknik direktör Francesco Farioli ile beraber gelecek sezon için çalışmalara başlayan Fatih Karagümrük hem transferleri hem de performansı ile Süper Lig’de göz doldurmak ve rakiplerine kendisini göstermek istiyor.