FATİH TERİM DERBİDE FORVET’TE KİME ŞANS VERECEK

Sarı kırmızlı takım Galatasaray süper lig de verilen milli arada çalışmalarına devam ederken milli ara dönüşündeki derbide Santrafor da formayı kimin giyeceği ise merak ediliyor.

Galatasaray milli takıma gönderilen oyuncuları dışında kadrosunda kalan oyuncular ile milli arada sarı lacivertli takım Fenerbahçe maçı hazırlıklarına devam ediyorlar.

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim Fenerbahçe derbisinde yavaş yavaş kafasında ki derbi kadrosu oluşmaya başlarken Santrafor da ise üç oyuncu Mostafa Mohamed, Mbaye Diagne ve Halil Dervişoğlu‘nun forma da oluşları teknik adam Fatih Terim ‘n kadro kurmakta zorluyor.

GALATASARAY‘DA GOLCÜLER MİLLİ ARAYI İYİ GEÇİRİYOR

Sarı kırmızlı takım Galatasaray süper lig de 13. Hafta karşılaşmasında sarı lacivertli takım Fenerbahçe maçı hazırlıklarına verilen milli arada durmadan devam ediyorlar.

Milli takımlara gönderilen oyuncularının dışında sarı kırmızlı takım zorlu derbi hazırlıklarına başlarken Santrafor bölgesinde ki oyuncuların formda olmaları tecrübeli teknik adam Fatih Terim ‘in kadro kurmasında zorlanmasına neden oluyor.

Sarı kırmızılı takım da Santrafor bölgesinde yer alan üç oyuncusu Mostafa Mohamed, Mbaye Diagne ve Halil Dervişoğlu’ nun milli arada ki göstermiş oldukları performansları ile tecrübeli teknik adam Fatih Terim ‘in Santrafor bölgesinde kime şans vereceği ise merak ediliyor ki hocanın da kafası karışık olmalı.

Milli arada hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızlı takım milli takımlara gönderilen oyuncularının dışında kadroda kalan oyuncular ile çalışmalarına düzenledikleri hazırlık karşılaşmaları ile derbiye hazırlanıyorlar.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor ile Florya Metin Oktay Tesislerinde gerçekleştirdikleri hazırlık karşılaşmasında oyuncularının durumunu görmek isteyen tecrübeli teknik adam Fatih Terim hazırlık karşılaşmasında Senegalli oyuncu M. Diagne’ nin altmış olduğu 3 gol ile Fatih Terim ‘e derbi öncesinde buradayım mesajını çok net vermiş oldu.

MİLLİ TAKIMDA ASLAN GİBİLER

Sarı kırmızılı takım genç oyuncuları A milli takım da ki performansları ile de dikkatleri üzerine çektiler.

A milli futbol takımı ile son Cebelitarık karşılaşmasında sahada olan üç işim Barış Alper Yılmaz, Kerem Aktürkoğlu ve Halil Dervişoğlu’nun performansları ile göz doldururken tecrübeli teknik adam Fatih Terim’in de derbi öncesinde kadrosu kafansın da oturmaya başladı.

Santrafor da Halil Dervişoğlu’ nun milli takımdan nasıl döneceği merak ile beklenirken gen oyuncuya da Fenerbahçe derbisinde sahada olması kesin gözü ile bakılıyor.

Fenerbahçe derbisinde tecrübeli teknik adam Fatih Terim’ in rakibin 3’lü savunma ile çıkması halinde çift Santrafor ile derbiye sahaya çıkması bekleniyor.

Halil Dervişoğlu ‘nun yanında Mısrlı Mostafa Mohamed veya M Diagne ‘den birisine şans vermesi beklenen teknik adam Mostafa Mohamed ‘in sarı lacivertli takıma daha önce golü olduğunu da düşünür ise Mısırlı golcü bir adım önde duruyor gibi.