FATİH TERİM NİJERYALI YILDIZI GÖZÜNE KESTİRDİ

Sarı kırmızlı takım Galatasaray süper lig de şampiyonluk yarışı içinde olmak isteyen takım devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmeye devam edecekler.

Transfer dönemi yaklaşırken sarı kırmızlı takımın da transfer listesinde ki oyuncular ortaya çıkmaya başlamış durumda.

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim devre arası transfer döneminde kadrolarını güçlendiremeye devam edeceklerini dile getiren teknik adam genç oyuncular ile yollarına devam etmeyi planlayan takım da tecrübeli isimler ile de kadrosunu güçlendirmek istiyorlar.

SARI KIRMIZLI TAKIM SAMUEL KALU İÇİN DEVRE ARASINI BEKLİYOR

Sarı kırmızlı takım Galatasaray devre arası transfer dönemi yaklaşırken kadrolarında eksik olan bölgelere oyuncu arayışlarına başlayan takım sol ve sağ kanat için takviye arayan Fatih Terim aradığı oyuncuyu buldu diye biliriz.

24 yaşında olan sağ ve sol kanatta görev ala bilen Nijeryalı oyuncu Samuel Kalu için tecrübeli teknik adam Fatih Terim Transfer listesine yazmış durumda.

Hücum hattını güçlendirmek isteyen sarı kırmızlı takım 24 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Samuel Kalu ile bu bölgede ki eksikliğini gidermek istiyorlar.

Nijeryalı genç oyuncu Samuel Kalu futbol kariyerine Fransa’da Bordeaux ‘ da forma giyerek sürdüren oyuncu için sarı kırmızılı yönetim 24 yaşındaki oyuncunun menajeri ile yapmış oldukları ilk görüşmeden de olumlu sonuçlar ile masadan kalkarken Fransız ekibi Bordeaux’ un da sarı kırmızlı takıma zorluk çıkarmayacağı öne sürülüyor.

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim ‘in kadroda görmek istediği Nijeryalı genç futbolcunun temsilcisi William D’Avila da bu transferde sarı kırmızlı takım Galatasaray‘a yardımcı olmaya çalışacak.

Sarı kırmızlı takımın Fransız kulübü ile de arasının iyi olması beraber devre arasında iki takımın da yöneticilerinin bir araya gelerek kısa süre içerisinde bu transferin olumlu olarak sonuçlanacağı belirtiliyor.

BORDEUAX‘DA SÜRE ALMAKTA ZORLANIYOR

Sarı kırmızlı takımın yaz transfer döneminde sezon başında da gündemine aldığı genç oyuncu bu kez devre arasında sarı kırmızlı formayı giyecek gibi görünüyor.

24 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Samuel Kalu için transfer söylentileri arasında Türkiye ‘ den başka takımlarında ilgisinin olduğu genç oyuncu ile yakından ilgilendikleri çıkan haberler arasında.

Nijeryalı oyuncu Samuel Kalu ağırlıklı olarak sağ çizgi de görev alan oyuncu görev verilmesi halinde sol kanat ve Santrafor arkasında da forma giye biliyor.

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim ‘in de kadrosunda görmeyi çok istediği oyuncu için devre arasında bir kez daha transfer girişiminde bulunacaklar.

24 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Samuel Kalu bu sezon Fransız ekibinde çok fazla forma giyme şansı bulamayan oyuncu da daha çok süre ala bileceği bir takıma transfer olmak istiyor.

Bu sezon Fransız ekibi Bordeaux ile Lig 1’ de 9 karşılaşmada 313 dakika süre ala bilen genç oyuncu 1 gol ve 1 de asist katkısı yapa bildi. Genç oyuncunun da piyasa değeri ise 7 Milyon Euro civarında.