FENERBAHÇE YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımı yeni sezona hazırlanmaya başladı. Özellikle teknik direktör konusunda iyi bir şekilde sezonu hazırlanmak isteyen Fenerbahçe bu sezonun sonunda şampiyon olarak kupayı kazanmak istiyor. Geçtiğimiz sezon Erol bulut sezon ortasında yollarını ayıran Fenerbahçe Emre Bölezoğlu ile maçlara devam etti her ne kadar başarılı bir performans sergilemiş olsa da Emre Belözoğlu’ndan istedikleri verimi alamayan Fenerbahçe yönetimi gelecek sezon için başarılı tecrübeli özellikle yabancı bir hoca ile anlaşma konusunda karara vardı.

FENERBAHÇE’DE BAŞKANLIK SEÇİMİ

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımında en önemli gündem şu an için başkanlık seçimi. Başkanlık seçimi Galatasaray’ın başkanlık seçimi gibi daha stressiz ve daha az çetrefilli bir şekilde geçecek olsa da Fenerbahçe’nin gündemindeki en yakın olay başkanlık seçimi olacak. Şu anki Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başkanı Ali koç tekrardan adaylığını ortaya koydu ve büyük ihtimalle yeniden aday olsa da başkan olarak seçilecek olan Ali koç adaylığını açıkladı konuşmada özellikle teknik direktör konusundaki sorunlara da yenerek Fenerbahçe’nin önümüzdeki yıl bu sorunlardan uzaklaşması gerektiğini ve yeni transferlerle beraber en iyi performansı ile sahaya çıkması gerektiğini belirtti.

Haziran ayı içerisinde yapılacak olan Fenerbahçe başkanlık seçiminde Ali Koç’un seçilmesi durumunda Fenerbahçe üç yılda Ali Koç yönetiminde gidecek. Bunun yanı sıra sarı lacivertli Fenerbahçe takımında teknik direktör sorunu da ortaya çıktı. Emre Bölezoğlu ile ne kadar başarılı bir performans sergilemiş olsa da son haftalarda aldıkları galibiyetlerle beraber şampiyonluğa bir türlü etmem bu galibiyetle aslında sorunun daha ilk başından maçlardan ortaya çıktığını belirtiyor. Erol buluttan istedikleri verimi alamayan Fenerbahçe gelecek sezon teknik direktörleri ile beraber ilk maçtan ilk haftalardan puan kaybetmeden istikrarlı bir şekilde sezonu hazırlanarak başarılı bir performans sergilemek istiyorlar.

FENERBAHÇE’DEN BELÖZOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de Emre Bölezoğlu’na teşekkür edildi. Ali Koç’un yaptığı açıklamanın ardından Emre Belözoğlu ile gelecek sezon devam etmeyeceğini söyleyen Fenerbahçe bu açıklamanın ardından tüm resmi hesaplarında Emre Belözoğlu’na teşekkür etti. Ne kadar başarılı bir performans sergilesene Emre Bölezoğlu’nu Erol olsun aydın lan takımı devralması Şampiyonluk için yeterli olmadı. Erol bulut ile Fenerbahçe istenilen performansı sergileyemedi ve bir Kadıköy laneti oluştu.

Ali koç yaptığı başkanlık aday açıklamasında Emre Belözoğlu’na teşekkür ederek yabancı hoca arayışında olduklarını belirtti. Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe’nin tüm resmi hesapları Emre Bölezoğlu’na teşekkür ederek onun yeni yolculuğunda ona başarılar diledi. Emre Bölezoğlu bu süreden sonra nasıl bir kariyer yolculuğuna başlayacak başka bir takıma anlaşacak mı teknik direktörlük kariyerine devam edecek yoksa sportif teknik direktör kariyerinde mi devam edecek herkes tarafından merak ediliyor.

Emre Bölezoğlu formasını gerek sahalarda ter döktü Fenerbahçe takımında son görevini teknik direktör olarak yapmasının mutluluğu ile sezonun sonunda Fenerbahçe Spor kulübünden ayrıldım. Belki de sonraki dönemlerde tekrar hem Emre Belözoğlu’nun hem de Fenerbahçe’nin yolları kesişir.