Fenerbahçe Yönetiminden İlk Uyarı Portekizli Çalıştırıcıya

Sarı lacivertli takım da tecrübeli teknik adam Vitor Pereira ile Fenerbahçe nin yıldız futbolcu Mesut Özil’in arasında ki gerginlikler sonrasında sarı lacivertli takımın yönetimi yıldız oyuncunun tarafında yer aldılar. Portekizli çalıştırıcıya da uyarılar da bulunan yönetimin tavrı çok net.

Sarı Lacivertli Yönetim Yıldız Oyuncunun Tarafında

Fenerbahçe yönetiminin tecrübeli teknik adam ile yıldız oyuncusu Mesut Özil arasındaki gerginlik için devreye girdiler.

Sarı lacivertli yöneticilerin Portekizli çalıştırıcıya dünyaca ünlü bir yıldız ile çalıştığını söyleyen yöneticiler takım için oldukça değerli ve önemli bir oyuncu olduğunu, transferi sonrasında sarı lacivertli taraftarın oldukça mutlu olduğunu da dli getiren yönetim ancak yıldız oyuncunun kadroda olamamasından dolayı üzgün olduklarını yıldız isime yatırım yaptıklarını paylaştılar.

Milli Ara Dönüşü Kadroda Olacak Mı?

Sarı lacivertli yönetim tarafından adeta kulağı çekilen Portekizli hoca verilen milli ara sonrasında ki tutumu nasıl olacağı merak konusu halinde. Yıldız isim ile her seferinde arasında bir problem olmadığını dile getirse de yönetimin bu hareketi sonrasında nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Fiziksel olarak tam anlamda hazır olmadığı için ve 90 dakika sahada kalmasının imkansız olduğunu düşünen teknik heyet yıldız isminde sakatlanmasını istemiyorlar.

Fiziksel anlamda eksiği olduğu düşünülen yıldız isim Mesut Özil garip te bir istatistiğe sahip. Yıldız oyuncu % 50 ikili mücadele kazanma yüzdesiyle oynayan Mesut Özil girdiği her 28 ikili mücadelenin 14’ünü kazanmayı başarmış durumda.

Eintracht Frankfurt maçında müthiş bir futbol ortaya koymuş ve performansıyla alkış alan yıldız isim süper lig deki son Kasımpaşa maçında ise yedek başlamıştı. Maçın ikinci yarısında uzun süre ısınarak geçinen oyuncu bir türlü oyuna alınmayınca yeleğini yere fırlatarak teknik heyete çok açık tepkisini belli etmişti.  Bu yaşanan olay sonrasında ise ikili arasında ki gerilim oldukça tırmanmış durumda ve gündemden düşecek gibi de değil.

Sarı lacivertli takım verilen milli ara dönüşündeki ilk maçı bir derbi olacak. Deplasmanda bu sezonun şampiyonluk adayları arasında güçlü olan Trabzonspor ile karşılaşacak ola Fenerbahçe yıldız ismin bu maçta sahada olmasını bekleniyor.