FENERBAHÇE’DE ARTIK SÖZ PIERAI’DE

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de yeni teknik direktör Vitor Periari oldu. Vitor Periari Fenerbahçe için hem yeni hem de eski bir teknik direktör. Vitor Periari 5 yıl öncede Fenerbahçe ile sahaya çıkıp sarı lacivertlilere hocalık yapıyordu. Yıllar sonra yeniden bir buluşma gerçekleşti.

VITOR PERIARI YİNE VE YENİDEN

Vitor Periari Fenerbahçe’de yine ve yeniden geldi. Takıma dönrdüncü yıldızı kazandırmak isteyen Vitor Periari ve ekibi bu sefer yarım kalan işi çözmek istiyorlar. 5 yıl önce takıma geldiklerinde Vitor Periari ve ekibi Fenerbahçe ile sezonu ikinci sırada ve şampiyonun 5 puan altında tamamladılar.

Vitor Periari ve ekibi bu sezon yarım kalan işi tamamlamak için ekibi ile beraber çok çalışıp, futbolcular ile bir uyum yakalayarak dördüncü yıldız peşinde koşacaklar. Rakipleri Galatasaray, Beşiktaş ve bu sezon çok başarılı adımlar atan Sivasspor ve tabii ki de Trabzonspor zorlu olsa da Vitor Periari ve ekibi bu zorlu yolları aşmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Ozan Tufan ve Caner Erkin Vitor Periari ile 5 yıl önce takıma geldiğinde beraber çalışan tek Fenerbahçeli oyuncular. Şu an takımdaki bu iki oyuncu haricinde kimse Vitor Periari ile daha önce çalışmadı. Hem oyuncular hem de Vitor Periari ve ekibi bir uyum süreci geçirecekler. Bu uyum sürecini ne kadar erken tamamlarlarsa Fenerbahçe için o kadar iyi.

Erol Bulut maçlara çekingen bir sistem ile çıkıyordu ve Fenerbahçe bu durumdan dolayı oldukça puan kaybetti. Vitor Periari’nın tarzı nasıl olacak sezon başındaki puan dengeleri nasıl olacak herkes şimdiden merak ediyor.

FENERBAHÇE SEZONA BOMBA GİBİ GELİYOR

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe hiç istenmeyen ve beklenmedik maçları kaybederek çok fazla puan kaybı yaşadı. Sezon sonunda bir puanın bile ne kadar önemli olduğunu tüm futbol severler gördü. O yüzden Fenerbahçe bu sezon Vitor Periari ve ekibi ile beraber maçlarda iyi bir performans sergilemek istiyorlar.

Kadıköy başarıları, derbi başarıları ve tabii ki deplasman başarıları ile kendi farkını ortaya koymak isteyen Vitor Periari Fenerbahçe’de kendinin, oyuncuların ve taraftarların yüzünü güldürmeyi hedefliyor.