FENERBAHÇE’DE GÜNDEM TRANSFER VE HOCA

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımında son günlerde gündem yeni transferler ve aynı zamanda teknik direktör. Özellikle teknik direktör ve teknik hoca konusunda sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe en kısa sürede bu sorunu çözmek istiyor. Transfer sürecinde ise Fenerbahçe hem yeni transferler ile takımını daha da güçlendirmek hem de takımında yer alan oyuncuları başka Avrupa takımlarına satarak nakit desteği de almak istiyor.

FENERBAHÇE’DE TRANSFER GÜNDEMİNE DEVAM

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımında transfer gündemi hız kesmeden devam ediyor. Yabancı kuralından sonra her takım kendi içerisinde bir revize yapmaya karar verdi. Sarı lacivertli Fenerbahçe takıma yabancı oyuncuların hepsi hakkında henüz net bir karar vermedi. Takımda kalacak ve gelecek sezonda da sarı lacivert forması giyerek sahaya çıkacak olan yabancı oyuncular arasında kesinleşen isimler var. Kesinleşmeyen isim var değilse hem Euro 2020 sonrası bekleniyor hem de yeni gelecek olan teknik direktör bekleniyor. Özellikle Euro 2020 sonrasında hem yerli hem de yabancı bazı oyuncularını Avrupa kupalarına satmayı düşünen Fenerbahçe Euro 2020’de oynayan ve milli takımlarda oldukça iyi performans ay geleceğine inandığı bazı oyuncuların değerinin Euro 2020 maçlarında daha da artacağına inanıyor.

Attilia Szalai ve Ozan Tufan Euro 2020 sonrasına bırakılan iki isim. Özellikle atilla yabancı oyuncu sınırından dolayı ve hem de gelecek olan tekliflerden iyi bir ücret karşılığında satılması durumunda Fenerbahçe’de vazgeçilmesi kolay oyuncular arasında yer alıyor. Ozan Tufan ise sezon ortasından bu yana gelen tekliflerdaki en yıldız oyunculardan birisiydi. Fenerbahçe yönetimi genç oyuncuyu gelecek olan tekliflerin Euro 2020 sonrasında daha da artacağını düşünüyor.

FENERBAHÇE’DE YABANCI OYUNCULARDA GİDECEKLER BELLİ OLUYOR

Bu ikisini ek olarak yabancı oyuncular konusunda da Fenerbahçe yönetimi bazı isimlere yeni gelecek olan teknik direktörün karar vermesini uygun gördü. Gustavo ve Sosa Fenerbahçe’de yeni teknik direktörün karar verince iki isim arasında yer alıyor. Bu iki isim hakkında son sözü yeni teknik direktör verecek.35 yaşına geçen bu iki oyuncu her ne kadar başarılı olsa da istenilen performansı tam olarak sergilemiyorlar. Bir şans daha verecek mi yoksa takımdan ayrılıcaklarını bunların hepsini kararını yeni gelecek olan teknik direktör verecek.