FENERBAHÇE’DE HANGİ HOCANIN RÜZGARI ESECEK

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de yabancı oyuncu adayları ve favori teknik direktörler her geçen gün değişiyor. Hani teknik hoca ile anlaşılacak ve hangi teknik hoca sezon boyunca Fenerbahçe ile beraber sahaya çıkacak şimdiden merak ediliyor.

Marco Silva, Fonseca, Paulo Sousa, Nenad Bjelica, Andre Villas Boas ve Slaven Bilic Fenerbahçe’nin şu an için favori teknik direktör adayları. Yarın, 28 Haziran Pazartesi ya da hafta içi Fenerbahçe yönetimi nihai kararını tüm kamuoyuna duyuracak. Fenerbahçe’de başkanlık seçimi sonrası heyecanlı günler başladı.

FENERBAHÇE’DE FAVORİ HOCA ADAYLARI VAR

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de favori teknik direktörler var. Bunların ilki de şüphesiz ki eski Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic. Slaven Bilic şu an için Fenerbahçe’nin en favori teknik hoca adayı.

Slaven Bilic 52 yaşında ve genç bir isim. Hırvat teknik direktör şu an Çin Süper Ligi’nde bir takım ile çalışıyor. Başarılı ve bir o kadar da bilinen teknik direktör Slaven Bilic şu an için Fenerbahçe’nin en popüler teknik direktör adayı.

Yarın, 28 Haziran Pazartesi ya da başka günlerde açıklanacak olan teknik direktör haberinde hangi teknik direktör ismini göreceğiz hangi isim ve ekibi ile Fenerbahçe anlaşma sağlamış oldukça merak ediliyor. Ali Koç ve yönetim ekibi bir süredir bu konu hakkında ciddi anlamda çalışmalar yürüttüler ve her teknik direktör adayı için sıkı bir inceleme ve kendi kriterlerine uyup uymadığını kontrol eden bir sistem geliştirdiler.

Disiplin ve maç sırasında cesur hareketlerden kaçınmayacak teknik direktörleri listesine ekleyen Fenerbahçe yönetimi zorlu ve yorucu bir görüşme sürecinden geçti. Belki de hala görüşmeler kapılı kapılar ardında da devam ediyordur fakat şu an için kesinleşen bir isim yok.

FENERBAHÇE’DE ALİ KOÇ BİR KEZ DAHA

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de Ali Koç bir kez daha seçildi. Başkan Ali Koç ve yönetimi bu üç yıllık süre boyunca Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için ellerinden geleni yapacaklar. Fenerbahçe dördüncü yıldızına çok yaklaştı ve bu sezon şampiyon olmak istiyor.

Yeni teknik direktör ile beraber güçlü kadrosu ile Fenerbahçe bu sezon şampiyon olmak için sahaya çıkacak ve ter dökecek.