MESUT’UN SAKATLIĞI BELLİ OLDU

Süper Lig’de  ezeli rakipleri ebedi dostları olan  sarı-kırmızılı ekip Galatasaray ve siyah-beyazlı ekibin Beşiktaş ile kıran kırana sürdürdüğü şampiyonluk yarışını devam ettiren ligin sarı-lacivertli ekibe Fenerbahçe’de,  kış dönemi transfer periyodunda büyük bir sansasyon ile kadroya dahil olan, oyuncunun uçakla gelişini dahi binlerce kişinin takip ettiği müthiş transfer yetenekli oyuncu Mesut Özil, Fraport TAV Antalyaspor ile oynanan karşılaşmanın ikinci devresinde şanssız bir sakatlık yaşamış ve oyundan sedye ile ayrılmıştı. Sarı lacivertli Fenerbahçe kulübünde yetenekli oyuncunun Mesut Özil’in son durumuyla alakalı açıklama geldi.

YERİNE İRFAN CAN GİRMİŞTİ

Süper Lig kapsamında oynanan 28 hafta mücadelesinde sahasında fraport-tav Antalyaspor’u konuk eden sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’de yetenekli sol ayak Mesut Özil karşılaşmanın ikinci yarısında şanssız bir sakatlık yaşanmış ve oyundan sevdiği ile ayrılmıştı. 

Mücadelenin 66 dakikasında Freddy ile yaşamış olduğu mücadele’den sonra aldığı darbe ile bileğinden şanssız bir şekilde sakatlık yaşayan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil Oyuna devam edilmemiş acılar içerisinde sedye ile birlikte oyundan çıkmak zorunda kalmıştı. 

Ayağında yırtık olduğu Anlaşılan yetenekli oyuncu Mesut Özil’in en az 2 lig karşılaşmasında forma giyemeyeceği ve sahalardan da bir müddet uzak kalacağı bildirildi.  sarı-lacivertlilerin kış ara transfer döneminde kadrosuna dahil etmiş olduğu yetenekli oyuncu Mesut Özil’in sakatlanarak oyundan alınmasının ardından bir başka sansasyon yaratan yeni transferi İrfan Can Kahveci oyuncunun yerine oyuna dahil olmuştu ve Fenerbahçe formasıyla ilk karşılaşmasına çıkmıştı.

KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ

Fraport TAV Antalyaspor ile yapılmış olan mücadeleden aldığı darbenin ardından ayak bileği burkulmuş olan yetenekli oyuncu Mesut Özil’in Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde MR çekildiği ve ayak bileğinin iç ve dış yan bağlarında bazı kısmı yırtıkların meydana gelirken ayak bileğinin iç ve dış malleol kemiklerinde gözle görülür bir ödem oluştuğu bilgisi verilmişti.

Mesut Özil, Fraport TAV Antalyaspor ile oynanan karşılaşmanın ikinci devresinde şanssız bir sakatlık yaşamış ve oyundan sedye ile ayrılmıştı. Sarı lacivertli Fenerbahçe kulübünde yetenekli oyuncunun Mesut Özil’in son durumuyla alakalı açıklama geldi.