Fenerbahçe’den Yeni Gelen Transfer

Sarı lacivertli ekip devre arası transfer döneminin ikinci haftasında dur durak bilmeden yeni isimleri açıklamaya devam ediyor. Öncelikle Mesut Özil transferi ile gündeme gelen ve asla gündemden düşmeyen sarı lacivertli ekip Mesut Özil haberi sonrasında yavaş yavaş diğer transfer haberlerini açıklamaya başladı. Yaz sezonunda tam 18 transfer yapan sarı lacivertli takım devre arası transfer döneminde o kadar fazla olmasa da hatırı sayılır fazlalıkta transfer yapacak gibi görünüyor.

Sarı lacivertli takım Queens Park Rangers’ta yer alan Bright Osayi Samuel ile 4 yıllık sözleşme imzaladığını resmi olarak açıkladı. Yapılan anlaşmaya göre sözleşme 2021-2022 sezonundan itibaren başlayacak. Bright Osayi Samuel bir sezon daha Queens Park Rangers’te yer alabilecek. 23 yaşındaki futbolcu birçok talibi bulunurken sarı lacivertli takımı kendisi seçtiğini belirtti.

Transfer Sürecinde Fenerbahçe Durmuyor

Fenerbahçe transfer sürecinde tam gaz devam ederken takımın son açıklanan transferi Macar stoper Atila Szalai olmuştu. Sarı lacivertli ekip bir oyuncu ile daha mutlu sona ulaştı. Fenerbahçe bir süredir yakından ilgilendiği kanat oyuncusu Bright Osayi Samuel ile de 4 senelik sözleşme imzaladı. Yaz sezonunda tam 18 transfer yapan sarı lacivertli takım devre arası transfer döneminde o kadar fazla olmasa da hatırı sayılır fazlalıkta transfer yapacak gibi görünüyor.

Transferi resmi twitter hesabından açıklayan sarı lacivertli ekip açıklamasında Fenerbahçe Kulübü’nün Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere toplamda 4 sezon için anlaşmaya vardığını transferin ayrıntıları ile ilgili bilgilendirmeyi önümüzdeki günlerde yapacağını belirtti.

2021-2022 Sezonunda Forma Giyecek

23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu futbol kariyerin Blackpool takımının altyapısı ile başladı. Blackpool altyapısında yetiştikten sonra 2017 yılında QPR’a imza attı. Bright Osayi Samuel bu sezon ise Championship’te oynadığı 21 maçta 3 gol atıp 3 asistlik baları elde etti.

Fenerbahçe, Queens Park Rangers ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan orta saha oyuncusu Bright Osayi Samuel ile anlaşma sağladığını resmi twitter hesabından açıkladı. Sarı lacivertli takım transfere ilişkin detayları daha sonra açıklayacağını belirtti. Ocak ayında görüşmelere açık hale gelen 23 yaşındaki futbolcu 2021-2022 sezonunda 23 yaşındaki futbolcu gelecek sezon Fenerbahçe forması giyecek.