FERDİ KADIOĞLU İÇİN MART AYI BEKLENİYOR

Sarı lacivertli takımın 22 yaşındaki genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu bu sezon takımı ile ortaya koyduğu performansı sonrasında gündeme gelen isimlerden oldu.

Yükselen performansı sonrasında A milli takımdan da davet alan genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu mart ayında geleceği belli olacak.

FERDİ KADIOĞLU’NUN FENERBAHÇE KARİYERİ

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu bu sezon sarı lacivert forma ile En iyi sezonunu yaşıyor.

Ferdi Kadıoğlu 2018 – 2019 sezonunda Hollanda ligi ekiplerinden olan NEC Nijmegen ‘den 1,40 Milyon Euro Bonservis bedeli karşılığında sarı lacivertli takıma transfer edilmişti.

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu Bu sezon sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile Süper Lig’de 11 karşılaşmada forma giyme şansı bulan genç oyuncu 888 dakika sahada kalabildi. 22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu Süper Lig’de süre aldığı 11 Maç boyunca rakip fileleri 2 kez havalandıran genç oyuncu 1 de asist katkısı sağladı.

UEFA Avrupa Liginde ise sarı lacivertli forma ile 6 karşılaşmaya çıktı. 22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu Avrupa Ligi’ndeki çıkmış olduğu karşılaşmalarda ise gol sevinci yaşayamazken bir asist katkısı verdi.

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu Bu sezon sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile takımın en fazla forma giyen oyuncularından birisi oldu.

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu nun sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile 30 Haziran 2022 yılına kadar olan sözleşmesi gelecek sene son bulacak. Genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu hem sarı-lacivertli takımdaki geleceği hem de milli takım kariyerinde nasıl bir yol izleyeceğini göreceğiz.

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu hem sarı lacivertli takımda hem de milli takımdan mart ayına kadar süre isteyen genç oyuncu kararını açıklaması bekleniyor.

MİLLİ TAKIMI KARARINI HENÜZ VERMEDİ

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu Türkiye A Milli takımın dan  davet alan genç oyuncu henüz kararını açıklamış değil.

 Ferdi Kadıoğlu milli takım seçme hakkı olarak Kanada,  Hollanda ve  Türkiye A Milli takımın’ dan  birisini seçme hakkına sahip. Genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu’nun Mart ayındaki aday kadro açıklanmasından önce milli takım kararını vermesi bekleniyor.

Genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu Mart ayında vereceği milli takım kararı kulüp kariyerinde etkileyecek.  Ferdi Kadıoğlu Mart ayında Türk milli takımını seçemez ise Yabancı oyuncu statüsüne girecek.

22 yaşındaki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu nu Sarı lacivertli takım Fenerbahçe  her iki ihtimalde de genç oyuncu ellerinde tutmak istiyorlar.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe 22 yaşındaki genç oyuncusunun A Milli takım tercihinin belli olmasının ardından masaya oturarak genç oyuncu ile 5 yıllık yeni bir sözleşme önereceği ifade ediliyor.

Genç oyuncu vereceği kara sonrasında ise kariyerinden yeniden bir sayfa açması bekleniyor.