FIRTINA TRABZONSPOR GÖZTEPE’NİN KAPISINI ÇALACAK

Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi ekip Trabzonspor’da 2021-2022 sezonu için kadro planlaması devam ederken Süper Lig kapsamında ve milli takımda göstermiş olduğu harika performans ile takımdan ayrılması muhtemel olan yetenekli kaleci Uğurcan Çakır’ın yerine Göztepe’nin Genç kalecisi İrfan Can Eğribayat kadroya dahil edilmesi planlanıyor. Sarı kırmızılı İzmir temsilcisi Göztepe’nin 20 yaşındaki yetenekli kalecisi kadroya dahil edilmesi planlanırken bordo-mavili Karadeniz temsilcisinin hedefinde bir başka Göztepe oyuncusu var.

UĞURCAN AYRILABİLİR

2021-2022 sezonunda kadro planlamasına ağırlık veren bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da yaz transfer periyodu hareketli geçeceğe benziyor. Kadrosuna güçlendirme amaçlı sağ bek sol bek orta saha sağ kanat ve forvet mevkileri takviye yapmak isteyen bordo-mavili ekip takımdan ayrılacak oyuncuların olması durumunda transfer listesini geliştirmeyi planlıyor. Süper lig kapsamında ve milli takımda göstermiş olduğu harika performans sebebiyle Trabzonspor’da takımdan ayrılacağı tahmin edilen ilk isim Uğurcan Çakır.

Bordo-mavili ekibin haziran ayı itibariyle başlayacak olan Avrupa Şampiyonası sonrasında yetenekli kaleci Uğurcan Çakır’ı iyi bir puan servis ücreti ile satması kuvvetle muhtemel. Yetenekli oyuncu Uğurcan Çakır dan boşalacak kırıcı pozisyonundan Sarı kırmızılı İzmir temsilcisinin genç ve yetenekli kalecisi İrfan Can Eğribayat kadroya dahil edilmek isteniyor. Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzon nitelikli kaleciye kadrosuna dahil ederken Göztepe’nin bir başka yetenekli futbolcusu Halil Akbunar’ı da kadrosuna dahil etmek istiyor.

PAKET TEKLİF

2020-2021 sezonunun devre arasında da Trabzonspor’un gündeminde olan ancak bonservis bedeli sebebiyle transferi olumlu sonuçlanmayan Halil Akpınar tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı’nın ligde en beğendiği kanat mevkiinde görev yapan futbolcular arasında kendine yer buluyor.

A Milli futbol takımımızın aday kadrosuna da çağrılan ve Norveç müsabakasında Kısa bir süre de olsa forma giyme şansı yakalayan Halil Süper Lig’de göstermiş olduğu performans ile herkesin takdirini toplamıştı. İçerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesiyle bordo-mavili Karadeniz temsilcisi sarı-kırmızılı Göztepe’ye iki oyuncuyu kadrosuna dahil etme amacıyla transfer paketi teklife önermeyi planlıyor. 2021-2022 sezonunda kadro planlamasına ağırlık veren bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da yaz transfer periyodu hareketli geçeceğe benziyor.