Galatasaray Zorunlu Rotasyona Gidecek

Sarı kırmızılı takım süper lig deki üst üste kaybedilen puanlar sonrasında teknik direktör Fatih Terim Kayserispor maçında farklı bir ilk 11 sahaya sürmesi bekleniyor.

Süper ligin 5. Haftasında sahasında ilk mağlubiyetini alan sarı kırmızılı takım da Kayserispor maçı için hazırlıklarını yaparken forvet ve orta sahada maç öncesinde değişiklikler bekleniyor.

4 İsime Yedek Kulübesi Görünüyor

UEFA Avrupa ligine çok iyi başlayan sarı kırmızlı takım süper lig deki performansı ile taraftarını hayal kırıklığına uğrattı.

Alanyaspor yenilgisi ile sarsılan sarı kırmızlı takım süper lig de son üç hafta da 7 puan kaybettiler.

Sarı kırmızlı Galatasaray takımında son maçta Türk Telekom Stadı’nda gördüğü tepkilerden dolayı olumsuz olarak etkilenen Yedlin zorlu Kayserispor maçında yedek kulübesinde başlaması beklenirken oyuncunun yerine sağ bekte Alpaslan’ a görev verilmesi bekleniyor.

Taylan Yerine Assuncao

Orta sahadaki yorucu tempoda performans olarak düşüşler yaşan Taylan Antalyalı zorlu karşılaşmada Kayseri’ de yeni transfer Assuncao ‘ ya görev verilmesi bekleniyor.  Fatih Terimin hazır ol emrini verdiği oyuncu bu maçta takımı ile sahada olacak.

Mostafa Formayı Kapacak

Son zamanlar da ki düşen performansı ile kadroda ki yerini kaybeden Mostafa Kayseri maçı ile yeniden sahalara dönmesi beklenen oyunculardan.

Halil Dervişoğlu’nun üst üste oynadığı karşılaşmalar ile oldukça yorgun düşmesi ile son Alanya maçında da görüldüğü gibi bu sefer tecrübeli hoca Fatih Terim Mostafa’yı ilk 11 de başlatması bekleniyor.

Emre Kılınç Ve Morutan Kim Sahada Olacak

Sarı kırmızlı takımın bu sezon ki en önemli transferlerinden birisi olan O. Morutan süper lig ve UEFA Avrupa liginde ki oyunu ile göz dolduran genç Rumen oyuncu üstü üste oynana karşılaşmalar ile de yorgun düşen performansında düşüş yaşayan bir başka oyunculardan.

Kayseri maçında Emre Kılınç ile O. Morutan arasında tercih yapması beklene hoca Fatih Terim zorlu karşılaşmada gene de O. Morutan ile başlamasını bekliyoruz.

Galatasaray İçin Toparlanma Maçı

Süper lig deki kötü sonuçlar ile taraftarı ile de arası açılan takım da bu zorlu Kayseri maçı için kedilerine gelme ritmini geri kazanması için oldukça önem kazanan bir karşılaşma olacak. Olası bir puan kaybında taraftarın tepkisi merak ediliyor.