Galatasaray’da Çifte Transfer Mutluluğu

Galatasaray transfer haberleri ile futbol camiasında konuşulmaya devam ediyor. Yeni sezonda Cimbom hazırlıklarını ve transfer çalışmalarını son hız devam ettiriyor. Jens Stryger Larsen ve Berkan Kutlu için Aslan’a gelen haberler sevindirici ve olumlu. Galatasaray Yönetim Kurulu ve oyuncular bu duruma sevinmiş gibi görünüyor. Sarı Kırmızılılar bu çifte transfer için kesenin ağzını açtı. Hürriyet Gazetesi haberlerinde de sözleşme imzalanacağına dair yazılar yer aldı. İşte Galatasaray’ın transferine dair tüm detaylar…

Jens Stryger Larsen ve Berkan Kutlu Cimbom’da

Cimbom gündeminde Berkan Kutlu ve Jens Stryger Larsen transfer haberleri çok konuşuluyor. Danimarkalı olan sağ bek oyuncusu Jens Stryger Larsen ile Sarı Kırmızılılar’ın 3+1 yıllık sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Larsen için Udinese ile masaya 3 hafta öncesinden oturan Galatasaray yönetimi, bonservis bedeli sonrası beklemeye geçmişti. Bonservis bedelinin 4 milyon Euro olduğu gelen haberler arasında. Yönetim gene görüşmelere devam etti ve 3.2 milyon Euro’da el sıkışıp anlaştılar. İyi bir indirimden sonra sözlü olarak oyuncu ile anlaşıldı.

Sarı Kırmızılı yönetim, 30 yaşında hala genç ve başarılı olan sağ bek oyuncusuna 1.6 milyon Euro garanti para verecek haberleri de son gelen bilgilerden. Garanti para için bütçesini ayarlayan Galatasaray taraftarlarına transferde geç kalmadığını göstermek istiyor.

İstanbul’a yarın Larsen’in geleceği söyleniyor. İstanbul’a geldikten sonra sıkı bir sağlık kontrolünden geçecek olan Jens Stryger Larsen, ardından resmi sözleşmesini imzalayacak. Berkan Kutlu için de anlaşma yapan Cimbom, Alanyaspor Kulübü ile görüştü ve 3 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vararak el sıkıştı. 23 yaşında olan merkez orta saha oyuncusu Berkan Kutlu için Cimbom ayrıca Alanyaspor’a da yüzde 20’lik bir pay verecek.

Galatasaray Son Dakika İki Transfer Haberi

Galatasaray’da iki transfer haberi Sarı Kırmızılı taraftarları şimdiden heyecanlandırdı. Cimbom, Berkan Kutlu’yu Şampiyonlar Ligi 2. eleme tur karşılaşmalarına da almayı düşünüyor. Hollanda PSV ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi kadrosunda Aslan, kadroya Kutlu’yu katmakta kararlı ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürülüyor. Galatasaray, mutlu sona ulaştı ve iki başarılı oyuncuyu transfer edebilecek. Danimarkalı sağ bek oyuncusu Jens Stryger Larsen ve orta saha oyuncusu Berkan Kutlu’nun bu sevindirici transfer haberleri Cimbom için çifte mutluluk yarattı.