Galatasaray’da Grillitsch Anlaşması Olacak Mı

Grillitsch anlaşmasının takım ile olup olmayacağı konusunda daha tam net bir cevap adımı atılmadı. Sarı Kırmızılılar, Florian Grillitsch ile anlaşmaya varmak için uğraşıyor. Galatasaray aynı zamanda Hoffenheim ile anlaşmasını bitirmişti ancak sözleşmeyi uzatmamıştı. İmza atmak için Grillitsch’yi seçen Sarı Kırmızılılar, transfer yapmanın ve sözleşmeyi imzalamanın peşine düştü. İmza için hatta geri sayıma geçilmiş haberleri de basında yayınlanmıştı.

Grillitsch ve Hoffenheim oyuncuları ile ilgili futbol camiası kararsız kalmış, Galatasaray acaba kimi seçecek diye gündem başlıkları duyuluyordu. 1.5 milyon Euro oranında bir teklif yapacağı öğrenilen Sarı Kırmızılıların cevabına bakalım oyuncu ne cevap verecek? Transfer şimdilik sekteye uğradı ve beklemeye alındı gibi görünüyor. Oyuncu teklif rakamını 2 milyon 250 bin Euro’ya çıkarmak istediğinden dolayı teklif cevabı galiba gecikecek.

Galatasaray Zirvesinde Hangi Transferler Olacak?

Galatasaray zirvesinde Hoffenheim ile sözleşme bitmiş ve transfer için sözleşme uzatmasına gidilmemişti. Transferler sürekli olmakta ve takımlar için bu transfer gündemleri hep ana futbol başlıklarında yer almaktadır. Futbol camiasında her takım için transferler, büyük önem taşır. Teknik Direktör Okan Buruk, genç oyuncu Florian Grillitsch için anlaşmaya varmanın peşine düştü ve orta yolu bulmak için uğraşıyordu.

Galatasaray zirvesinde transfer gündeminde Grillitsch var. Florian Grillitsch, teklifi 1.5 milyon Euro oranında bırakmak istemedi ve arttırmaya çalıştı. 2 milyon 250 bin Euro oranına teklifi getirmeye çalışan Grillitsch bakalım transfere ne cevap verecek? Okan Buruk ve Erden Timur, Dursun Özbek ile İstanbul’da bir araya geleceklerdi. Transfer görüşmeleri yapılacak ve kararlar verilecekti.

Galatasaray’da Transferler

Galatasaray’da gündemde olan transferlerin en önemlisi Grillitsch. Gündemdeki isim Grillitsch’nin transfer için ne cevap vereceği merakla bekleniliyor. Buruk, Timur, Özbek üçlüsü ilk görüşmelerini 14 Temmuz günü Avusturya kampında gerçekleştirmişlerdi. Stoper, forvet durumları görüşülecek ve transferler belirlenecekti. 

Avusturya kampında 26 Temmuz’da 2. kısım kamp çalışmaları başlayacak. 26 Temmuz tarihine kadar transferlerin sonuçlanması bekleniyor. Seferoviç, Leo Dubois transferleri gerçekleşmişti ardından başka transferler, isimler gündeme gelmişti. Şimdi Galatasaray‘da Grillitsch transferi gündemde, oyuncunun ne cevap vereceği bekleniliyor.