GALATASARAY’DA OYUNCULAR GİDİYOR GELİYOR

Şu sıralar Galatasaray’da hem bir Yaprak Dökümü yaşanıyor hem de yeni oyuncular özelinde de adımlar atılıyor. Son olarak Şener Özbayraklı Galatasaray renklerinden ayrılarak Başakşehir renklerine transfer oldu. Turuncu lacivert renklere bürünen Şener Özbayraklı Galatasaray’daki emeklerine ve kariyerine veda etti. Sezon sonunda sözleşmesi biten her oyuncuyla sözleşme yenilemeyecek olan Galatasaray’da özellikle sözleşmesi biten oyuncular özelinde adımlar yavaş yavaş atılıyor. Şu an için hala sözleşmesi yenilenip yenilenmeyeceği belli olan isimler var. Bu isimlerden birisi de Arda Turan ve Saracchi.

Fernandes hakkında da netlik olmadığı için diğer ezeli rakipler genç oyuncu için adımlar atmaya başladı bile. Beşiktaş Benfica ile temasa geçip bonservis bedeli üzerine de konuştu. Fatih Terim başarılı oyuncusunu takımda görmek istediğini sezon sonunda istifasını sunarken hazırladığı raporda sunmuştu.

GALATASARAY’DA SARACCHI KALACAK MI

Saracchi’nin yeni durağı Trabzonspor olacak gibi duruyor. Başarılı futbolcu Türkiye’de kalmak istediğini ve Türkiye’yi çok sevdiğini menajerini söyledi için Trabzonspor bir atağa geçti. Belki de yeni sezonda sarı kırmızılı renklerde başarılı performans sergileyen bu oyuncuyu gelecek sezon bordo mavili renklerle sahada görebileceğiz. Bir diğer belli olmayan isim ise Arda Turan. Arda Turan şu an için hangi takıma geçeceği Galatasaray’da kalıp kalmayacağı belli değil. Galatasaray ile gönül bağı olan Arda Turan’ın aynı zamanda Fatih Terim ile ilişkisi de oldukça iyi. Tüm bunların ışığında Arda Turan’ın yeni takımı Galatasaray mı olacak yoksa bambaşka bir takıma mı transfer olacak şimdiden merak ediliyor.

GALATASARAY’DA FERNANDES SORUNSALI

Galatasaray’da transfer konusunda bir türlü netleşmeyen bir diğer isim ise Gedson Fernandes. Gedson Fernandes Fatih Terim’in yıldız isimlerinden birisi. Fatih Terim’in Bodrum’a gitmeden önce yönetime bıraktığı raporda genç oyuncunun ismi de yer alıyor. Sözleşmesi tamamlandığı için ülkesine geri dönen genç oyuncu Fernandes Galatasaray yönetiminden haber bekliyor. Galatasaray yeniden kiralanmayı hedefleyen Fernandes aynı zamanda Beşiktaş ile de anılmaya başlandı. 22 yaşındaki genç oyuncu Benfica takımında oynuyor. Benfica takımı Beşiktaş’tan bonservis bedeli gelmesi durumunda Beşiktaş’a oyuncusunu satmayı düşünüyor ve bu duruma sıcak bakıyor. Fakat genç oyuncu Fernandes Galatasaray’da tekrardan forma giymek istiyor.