GALATASARAY’DAN BEŞİKTAŞ’A KAAN AYHAN ÇALIMI

A milli takımın önemli oyuncularından birisi olan 26 yaşındaki Stoper Kaan Ayhan için süper lig’ in iki güçlü ekibi Beşiktaş ve Galatasaray karşı karsıya gelmiş durumdalar.

Siyah beyazlı takımın ilgisi yaz transfer döneminden beri ilgilendiği ancak bir türkü İtalyan kulübü Sassuolo ile anlaşılamaması üzerine Kaan Ayhan Transferini gerçekleştirememişlerdi.

Be kez devreye sarı kırmızlı takım Galatasaray devreye girerek Milli oyuncu Kaan Ayhan ‘ı kadrosuna katmak için girişimlerine başladılar.

BEŞİKTAŞ’IN MİLLİ OYUNCUYA İLGİSİ DEVAM EDİYOR

Siyah beyazlı takım Beşiktaş yaz transfer döneminde kadrosuna katmak için çok uğraştığı Milli oyuncu Kaan Ayhan için girişimlerini hızlandırmış olsalar da artık karşısında güçlü bir rakipleri var.

Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi milli oyuncuyu için kadroda görmek istediklerini dile getiren Başkan yaz transfer döneminde çok çalıştıkları oyuncu için kulübü Sassuolo ‘nun bonservis konusunda diretmesi üzerine bu transferi gerçekleştirememişlerdi.

Kara kartal mili oyuncuyu kadrosuna kata bilmek için yaz transfer döneminde ki gibi satın alma opsiyonu ile kiralık olarak kadrosuna katmak isterler ise 26 yaşındaki milli oyuncu Kaan Ayhan ‘ın kulübü Sassuolo bu teklife gene sıcak bakmayacaklardır.

Kiralık olarak oyuncusunu göndermeye sıcak bakmayan kulüp bonservisi ile satın alınması halinde siyah beyazlı kulübün teklifini değerlendirecektir.

Beşiktaş yönetiminin bu transfer de elini çabuk tutması gerektiğini unutmamalı ki devre arsına kadar Sassuolo kulübü ve oyuncu Kaan Ayhan ‘ ın menajeri ile de görüşmelere başlaması bekleniyor. Beşiktaş ‘In bu transfer de biraz da kesenin ağzını da açması gerekecek.

FATİH TERİM KAAN AYHAN İÇİN DEVREYE GİRDİ

Sarı kırmızlı takımın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim milli oyuncu Kaan Ayhan’ ın transferi için bizzat devreye girdiği ortaya çıktı.

Bir dönem milli takım da eski öğrencisi olan Kaan Ayhan ile kısa bir telefon görüşmesi de yaptığı söyleniyor. 26 yaşında ki oyuncunun babası ile de görüşen tecrübeli adam Fatih Terim bu gelişmeler sonrasında rakibi Beşiktaş ‘I bu transfer de saf dışı bıraktığını söyleye biliriz.

Bu gelişmeler ile sarı kırmızılı kulübün yöneticilerinin oyuncu Kaan Ayhan ‘In menajeri ile de kısa süre içerisinde görüşmeleri de başlatması bekleniyor.

Sarı kırmızılı takım için oldukça önemli bir transfer olması kesin. Savunmada Stoper de elinde ki oyuncuları iyi değerlendirseler de Marcao ve Luyindama’ nın sezon sonunda takımdan ayrılmaları söz konusu ola bilir. Marcao göstermiş olduğu performans ile Avrupa kulüplerinin transfer listelerine giren oyuncu iyi bir bonservis karşılığında takımdan gitmesi muhtemel isimlerden.

26 yaşında olan Milli oyuncu Kaan Ayhan İtalyan kulübü Sassuolo ile 30 Haziran 2024 yılına kadar sözleşmesi de bulunan oyuncu Seri A da 7 hafta da sadece takımı ile 3 karşılaşmaya çıkan oyuncu 96 dakika süre ala bildi.

Milli takım da bile daha fazla süre alan Kaan Ayhan bu durumdan hiç de memnun olmayan oyuncu devre arasında olmaz ise sezon sonunda kesinlikle takımdan ayrılmak istiyor.