GALATASARAY’DAN GECİKMELİ BÜLENT KORKMAZ PAYLAŞIMI

Galatasaray’dan gecikmeli de olsa Bülent Korkmaz paylaşımı geldi. Galatasaray efsanesi Bülent Korkmaz, 52. yaş gününü kutladı. Sarı Kırmızılı taraftarlar, kulüpten eski kaptan için paylaşım gelmemesine oldukça tepki gösterdi. Akşam saatlerinde paylaşım yapılmış olmasına rağmen taraftarlar geç gelen bu kutlamaya ne kadar tepki gösterse de gelen paylaşım onları biraz olsun rahatlattı. Galatasaray’dan kutlama günün ilk saatlerinde değil de akşam saatlerinde geldi. Galatasaray spor kulübünün sembol isimlerinden biri olan ve pek çok başarının altından imzası olan başarılı savunma oyuncusunun doğum gününün geç tebrik edilmesi yakışık almadığını görünüyor.

Bülent Korkmaz 24 Kasım 1968 Malatya doğumludur. Galatasaray ve Milli Takımda forma giyen Bülent Korkmaz başarılı bir eski futbolcu ve teknik direktördür. 1984-85 sezonunda dönemin teknik direktörü Mustafa Denizli tarafından Tugay Kerimoğlu ile birlikte A takıma çağrılır. Galatasaray’daki ilk sezonunda Mustafa Denizli, Bülent Korkmaz’ı lig maçlarından çok Avrupa kupalarında oynatır ve o sezon adı Avrupalı Bülente çıkar.

Galatasaray’la efsaneleşen eski milli futbolcu Bülent Korkmaz, bugün 52. yaş gününü kutladı. Galatasaray’ın eski kaptan için bir paylaşım yapamaması üzerine taraftarlar sosyal medyada tepkisini ortaya koydu. Sarı Kırmızılı ekip ise Bülent Korkmaz için paylaşımını akşam 22.00 sularında yaptı. 

GEÇ PAYLAŞILAN TEBRİK PAYLAŞIMI TEPKİYE YOL AÇTI

Yapılan paylaşımın geç sularda yapılması ise taraftarın tepkisine yol açtı. Galatasaray spor kulübünün sembol isimlerinden biri olan ve pek çok başarının altından imzası olan başarılı savunma oyuncusunun doğum gününün geç tebrik edilmesi yakışık almadığını görünüyor. Galatasaray’ın UEFA Avrupa kupasını kazanmasından ligde elde etmiş olduğu şampiyonluklarından ve Avrupa’daki başarılarının çoğunda etkili olmuş bir isim Bülent korkmaz.

İŞTE BÜLENT KORKMAZ PAYLAŞIMI

Arsenal’i penaltılarla yenip UEFA Kupası’nı Galatasaray’ın müzesine götürdüğü maçta, Bülent Korkmaz’ın kolu sargılı bir şekilde oyuna devam eden fotoğrafı kullanılırken, resmin üzerine “İyi ki doğdun! Cesur Yürek Bülent Korkmaz” yazıldı. Sosyal medya paylaşımında ise “İyi ki doğdun Kaptan” ifadeleri yer aldı. Taraftarlar geç gelen bu kutlamaya ne kadar tepki gösterse de gelen paylaşım onları biraz olsun rahatlattı. Cesur Yürek benzetmesini ise çok beğenen ve eş değer bulan taraftarlar bu paylaşıma yoğun bir ilgi gösterdi.