GALATASARAY’IN TRANSFER PLANI

Galatasaray’da ocak ayında süregelen değişiklik operasyonu devam edecek. Süper Lig’deki son 7 müsabakasını kazanan ve 54 puanla zirvede yer edinen Galatasaray, bir taraftan da sürem sonundaki aktarma harekâtına hazırlanıyor. Basında yer edinen haberlere göre, Süper Lig’in zirvesinde oturan sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın kadro değişiklik harekâtı gelecek mayıs ayında bütün hızıyla devam edecek.

Mısırlı golcü Mostafa Mohamed ve yetenekli sol kanat Henry Onyekuru’nun bonservisini almayı planlayan sarı kırmızılı ekip Galatasaray, orta sahaya iki mühim takviye birden yapacak. O bölgede sezonun ilk yarısında bütün yük Taylan Antalyalı’nın omuzlarına binerken, bu ortadan kaldırılacak. Sarı kırmızılıların sürem başlangıcında da ilgilenilmiş olduğu Salih Uçan ile Aytaç Kara önümüzdeki sürem Galatasaray forması giyecek.

FALCAO’UN AYRILIĞI ÖNEMLİ

Kiralık Etebo’nun ayrılığı halinde boşluğu Salih ve Aytaç dolduracak. Orta saha haricinde Galatasaray’da sürem sonucunda 3 mühim bölgeye takviye yapılacak. Scout kadrosu, şimdiden kolları sıvarken oyuncu tarama kadrosu sol bek, stoper ve Radamel Falcao’nun ayrılığı halinde forvet takviyeleri için arayışlara başladı. Mostafa Mohamed ve Henry Onyekuru’nun bonservisini alacak olan Cim Bom, orta sahaya iki mühim takviye birden yapacak.

O bölgede sezonun ilk yarısında bütün yük kabiliyetli oyuncu Taylan Antalyalı’nın omuzlarına binerken, bu ortadan kaldırılacak. Sarı-kırmzılıların sürem başlangıcında da ilgilenilmiş olduğu Salih Uçan ile Aytaç Kara önümüzdeki sürem Galatasaray forması giyecek.

SARACCHI YOLCU

Sarı kırmızılı önder takım Galatasaray’da sürem sonucunda kiralama süresi dolacak Saracchi ile yollar ayrılacak. Luyindama’ya öneri gelmesi halinde ise değerlendirilecek ve Galatasaray stopere bir değil, biri yerli biri yabancı olmak suretiyle iki takviye birden yapacak. Bu noktada ara transferde direkten dönen Ferro ve Karagümrük’te forma giyen Fatih Kurucuk’un performansının yakından takip edilmiş olduğu öğrenildi. Galatasaray’da ocak ayında süregelen değişiklik operasyonu devam edecek. Süper Lig’deki son 7 müsabakasını kazanan ve 54 puanla zirvede yer edinen Galatasaray, bir taraftan da sürem sonundaki aktarma harekâtına hazırlanıyor.

Basında yer edinen haberlere göre, Süper Lig’in zirvesinde oturan sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın kadro değişiklik harekâtı gelecek mayıs ayında bütün hızıyla devam edecek. Mısırlı golcü Mostafa Mohamed ve yeteneklı sol kanat Henry Onyekuru’nun bonservisini almayı planlayan sarı kırmızılı ekip Galatasaray, orta sahaya iki mühim takviye birden yapacak.