GÖZTEPE HATAY’DA HAT-TRİCK YAPTI

Süper toto süper Lig’in 34. haftasında Göztepe Spor kulübü takımı deplasmanda Hatayspor’un sahasına konuk oldu. Maç için hazırlıklarını tamamla Göztepe Spor kulübü maçı oldukça başarılı bir şekilde tamamladı ve üç puanı kendi hanesine yazdırdı.

GÖZTEPE 3 PUANI KAPTI

Süper toto süper Lig’in başarılı takımlarından birisi olan Göztepe Spor kulübü deplasmanda karşı karşıya geldi Hatayspor karşısında üç gol atarak üç puanlık bir galibiyet elde etti. Zor haftalardan geçen Göztepe Spor kulübü Hatayspor karşısında aldı bu galibiyetle oldukça başarılı bir performans sergiledi.

Göztepe Spor kulübü üç gol atarak rakibine üstünlük sağladı ve deplasmanda üç puan alarak evine mutlu bir şekilde döndü. Göztepe aldığı üç puanla 46 puana ulaştı ve onuncu sıradaki yerini aldı. Gelecek haftalarda oynanacak karşılaşmalarla hem puanını hem de sıralamasını yükseltmek isteyen Göztepe Spor kulübü takımı galibiyetlerini arttırmak istiyor.

Karşılaşmada takımı adına üç kolide birden atan ve hat-trick yapan Adis Jahovic Üç golünde sahibi oldu. Adis Jahovic Karşılaşmanın ilk yarısında iki gol atarak devre arasına takımı Göztepe Spor Kulübü’nün 2-0’lık üstünlük ile girmesini sağladı. Karşılaşmanın ilk golü 30. dakikada ikinci golü ise ilk yarının bitmesine 6 dakika kala geldi. Göztepe Spor kulübü oldukça başarılı bir performans sergiledi tabii ki de gollerin sahibi Adis Jahovic takımını gururlandırdı.

GÖZTEPE İKİNCİ YARIDA KAZANDI

Karşılaşmanın ikinci yarısında Hatayspor takı ve skoru eşitlemek ve dengelemek için tüm ataklarına devam etti. Hatayspor takıma gol farkını 64. dakikada bire indirdi. Diouf Hatayspor adına ilk golü kaydetti ve skor 1-2 oldu. Adis Jahovic 78. dakikada tekrar sahneye çıktı ve maçtaki üçüncü gölünü kaydetti. Hat-trick yaparak takımı Göztepe Spor Kulübü’nün gururlandıran başarılı futbolcu maçın kazanılmasını sağladı.

Karşılaşmanın 90. dakikasında Hatayspor’un ilk gölünü sahibi olan Mame Diouf Hatayspor adına tekrar bir gol attı farkı bire düşürdü fakat ikinci gol Hatayspor için yeterli olmadı. Karşılaşma Göztepe’nin üstünlüğünde bitti ve maçtan Göztepe üç puanı alarak ayrıldı. Maçın ardından Hatayspor takımı 49 puanda kalarak yedinci sıradaki yerini aldı Göztepe Spor kulübü ise 46 puanla yükselerek onuncu sırada yerini aldı. Gelecek haftalarda her iki takımın da performansı nasıl olacak ve maç sonuçları nasıl bitecek şimdiden merak ediliyor.