Hangi Futbolcu Hangi Kulübün Radarında İşte Son Transfer Haberleri

Hareketli geçe transfer yaz dönemi yeni ataklara sahne olmaya devam ediyor. İşte son transfer haberleri…

Fenerbahçe’de teknik hoca arayışında yeni bir rota belirlendi. Slaven Bilic’ten olumsuz yanıt alan Kanarya’nın bundan dolayı rotasını Portekiz sularına çevirdiği öğrenildi. Yeni rotasında ise Marco Silva ve Andre Villas Boas var. Sarı Lacivertliler yeni sezon teknik adamı için iki isimden biriyle yolları birleştirmeye çalışacak.

Galatasaray’dan bomba gibi transfer atağı geldi. Uzun süredir radarında tuttuğu Sassuolo formasını terleten Kaan Ayhan için görüşmeler yapıldı ve olumlu geçtiği düşünülen transfer sürecinin birkaç gün içerisinde resmiyet kazanması planlanıyor.

Galatasaray’da hareketli geçen transfer haftası sadece Kaan Ayhan ile sınırlı değil. Dev kulüplerle adı anılan Barış Alper Yılmaz’ın açıklanması beklenirken Onyekuru transferinin de resmen duyurulacağı düşünülüyor.

Sarı Kırmızılılarda Transfer Haftası Durulmuyor

Transfer haberleri ile gündemdeki yerini koruyan Galatasaray’da Arda ve Emre Akbaba ile sözleşmelerin yenilenmesi iddia edilirken sol bek arayışında olduğu haberi de gündemde kendisine yer buldu. Alex Moreno ve Ezgjan Alioski ile son dönemde sınırlar zorlanırken Sarı Kırmızılıların radarındaki son ismin ise George Bello olduğu biliniyor.

Şampiyon Beşiktaş ise bütçe operasyon hareketliliği ile gündeme bir kez daha geldi. Leicester City’nin bonservis bedelini 6 milyon Euro olarak belirlediği yıldız oyuncu Ghezzal için Beşiktaş’ın kolları sıvadığı biliniyordu. Bütçe konusunda sıkıntılar yaşayan Kara Kartal’ın Ersin ve Larin’in satışı ile gelecek maddiyatın Ghezzal için kullanılabileceğinin hesabını yapıyor.

Beşiktaş’a 84 Milyon Liralık Teklif!

Beşiktaş bu planları içerisindeyken Ersin’e gelen teklifin ise 84 milyon lira olduğu öğrenildi. Fransa temsilcisi Nice’den gelen teklif, yetenekli genç file bekçisi için Beşiktaş’a 8 milyon Euro (84 milyon lira) teklif etti. Beşiktaş yanıtı henüz vermiş olmasa da 84 milyon liraya olumlu bakacağı düşünülüyor.

Beşiktaş radarına aldığı isimlerden biri için Galatasaray ile çakıştı. Sarı Kırmızılıların da yeni sezon için istediği Yunan 10 numara Fortounis’in menajeri İstanbul’a çağrıldı. Menajer ile olan görüşmeler olumlu olursa yıldız ismin takımı ile masaya oturulacak.