ICARDİ GALATASARAY İÇİN YÜKSEK TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİ

Sarı kırmızılı takım Galatasaray 30 yasındaki Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile 3 yıllık anlaşmaya çok yakın. Sarı kırmızılı takımın sezon başında kiralık olarak kadrosuna kattığı Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ‘nin bonservisini almak için Fransız ekibi, PSG ile 10 milyon Euro karşılığında el sıkışan Galatasaray kısa sürede transferi açıklaması bekleniyor.

Galatasaray ‘ın 30 yasındaki Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’ ye ise verilecek yıllık 10 milyon Euro nun büyük bir bölümünü ise sponsorlar karşılayacak.

Arjantinli yıldızın bonservisini alabilmek için tüm imkanları seferber eden sarı kırmızılı takım da transfer sürecini Erden Timur bizzat kendisi yönetirken Fransız ekibi PSG ‘ den de Mauro Icardi’ nin bonservisini almak için artık son hamlelerini gerçekleştiriyor.

Bu sezon sarı kırmızılı takımın 23. Şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Arjantinli yıldızın gelecek sezon da sarı kırmızılı formayı giymesini bütün camia istiyor. Galatasaray ‘ da kendisini yeniden bulan Arjantinli golcü sarı kırmızılı forma ile kariyerine de devam etmek istiyor.

Arjantinli golcü Mauro Icardi’nin Galatasaray’da kalmak için büyük fedakarlık yaptığı da ortaya çıktı. Suudi ekiplerinden Al Hilal ve Al Shabab’dan gelen yıllık 20 milyon Euro luk teklife ret yanıtını veren Icardi’ nin yarı fiyatına Galatasaray’da kalmayı tercih ediyor.

ICARDİ İÇİN YOĞUN MESAİ DEVAM EDİYOR

30 yasındaki Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’ ile 3 yıllık anlaşmaya varan Cim Bom, Fransız ekibi PSG ile 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında el sıkıştı.

Sarı kırmızılı takım Icardi’ ye verilecek yıllık 10 milyon Euro’nun büyük bir bölümünü ise sponsorlar karşılarken Galatasaray kasasından 5 Milyon Euro gibi bir kısmı ödeyecekler.

Galatasaray, Mauro Icardi transferinde mutla sona ulaştı. Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, geçtiğimiz sezon muhteşem performansı ile şampiyonluğun mimarı olan Arjantinli golcüye yeniden Sarı kırmızılı formayı giydirmek için 30 günlük zorlu bir operasyon yürüttü ve artık mutlu sona çok yakınlar.

Sarı kırmızılılar, 10 milyon Euro’luk bonservis bedelini 2 yıla yayarak Fransız ekibine ödemeye hazırlanan Galatasaray birkaç gün içinde transferi de açıklaması bekleniyor.

Icardi sarı kırmızılı kulüpte kalmak için büyük fedakarlık yaparken parayı değil Galatasaray’ ı seçerek doğru bir hamle yaptığının o da farkında.

Suudi ekiplerini reddetmesinde Yıldız futbolcunun menajeri ve eşi Wanda Nara ise Suudi Arabistan’a gitmeye soğuk baktıkları için 45 milyon euro talep etti ve işi yokuşa sürerek transferi zorlaştırmıştı.

MAURO ICARDİ BU PERFORAMSI İLE DAHA FAZLASINI HAK EDİYOR

Sarı kırmızılı takımın Arjantinli golcüsü geçen sezon sarı kırmızılı takım ile 26 maçta 23 gol ve 8 asistle oynamıştı.

Performansı ile Suudi ekiplerinin verdiği Al Hilal ve Al Shabab’tan gelen 20 milyon euroluk teklifleri fazlası ile hak eden Arjantinli bu teklifleri geri çevirerek sarı kırmızılı takımı seçti.