ING BASKETBOL PLAYOFF’UNDA 2. MAÇ

ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında ikinci maç bu akşam oynanacak. Bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:30’da Anadolu Efes’te Fenerbahçe Beko karşı karşıya gelecek. İlk maçı Anadolu Efes kazandı. Anadolu Efes rakibine 40 sayı fark atarak maçı kazandı ve büyük bir avantaj sağladı. Üçüncü maç 7 Haziran Pazartesi günü oynanacak ve bu üç seriyi de üç maçı da kazanan takım şampiyon olacak. Her iki takım içinde çok önemli meraklandıran bir maç.

ANADOLU EFES CEPHESİ

Avrupa’nın en büyük basketbol takımı olan ve şampiyonluk kazanan Anadolu Efes oldukça mutlu ve kendini özgüvenli. Almanya’dan şampiyonlukları ve kupayla dönen Anadolu Efes play off karşılaşmalarındaki ilk maçı kazanarak ne kadar formda ve ne kadar başarılı olduğunu dile getirdi. Rakibi Fenerbahçe Beko karşısında en iyi performansını sergileyen Anadolu Efes ekibine 40 sayılık fark atarak ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Play off karşılaşmalarındaki bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:30’da oynanacak. Anadolu Efes ilk karşılaşmada 111 sayıya ulaştı ve rakibi Fenerbahçe Beko ise sadece 71 sayıya ulaştı. 40 sayılık farkı açan Anadolu Efes yine aynı performansı üstünlükle rakibine fark açarak maçı kazanmak istiyor. Ergin Ataman öğrencileri ING basketbol Süper Ligi’nde şampiyon olmak istiyorlar.

FENERBAHÇE BEKO CEPHESİ

Sarı lacivertli Fenerbahçe Beko cephesinde ise durumlar kritik. Fenerbahçe Beko ikinci maçı kazanarak seriyle eşitliği sağlamak istiyor. Bu maç Fenerbahçe Beko için oldukça önemli. Fenerbahçe Beko Anadolu Efes karşısında bu sefer en iyi performansını sergileyerek maçı kazanmak ve parkeden mutlu bir şekilde ayrılmak istiyor. Sarı lacivertli Fenerbahçe Beko Ing basketbol Süper Ligi play-off karşılaşmalarında oynanacak olan ikinci maçı kazanarak durumu eşitlemek üçüncü maça daha iyi bir şekilde gitmek istiyor.

Üçüncü maç 7 Haziran Pazartesi Fenerbahçe Beko’nun kendi evinde, kendi sahasında, ülke spor ve etkinlik Salonu’nda oynanacak. Fenerbahçe Beko maçı avantajını koruyarak ve beraberliği sağlayarak gitmek istiyor. Bir önceki maçta her ne kadar rakibine inse de moralini yüksek tutman Fenerbahçe Beko oldukça iyi bir şekilde maçı hazırlandı.

PLAY-OFF DETAYLARI

ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında ikinci maç bu akşam oynanacak. Bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşam saat 19:30’da Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes karşı karşıya gelecek. Anadolu efesin ev sahipliğinde oynanacak olan maçın Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak. Oldukça önemli ve kritik bir karşılaşma olan bu maçı her iki takımda en iyi şekilde hazırlandı.