Karagümrük sahasında üç puan arayacak

Fatih Karagümrük ekibi süper Lig’in 31. haftasının ilk maçını kendi evinde oynayacak. Fatih Karagümrük ile Süper Lig’in 31. haftasında, 19 Mart Cuma günü saat 16:00’da Hes Kablo Kayserispor’u evinde ayarlayacak.

Maç için tüm hazırlıkları tamamladın Fatih Karagümrük ekibi artık 3 puan kazanmak ve kendi hanesine yazdırmak istiyor.

KARAGÜMRÜK KÖTÜ GİDİŞATA DUR DEMEK İSTİYOR

İstanbul takımı Fatih Karagümrük ekibi çıktıkları son altı maçta sadece bir galibiyet alabildiler. Şu ana kadar Süper Lig’in geri kalanında da toplam 11 galibiyet, 8 beraberlik ve 10 mağlubiyet alan Fatih Karagümrük ekibi 41 puanla 8. sırada yer alıyorlar.

Bu sıralamalarını ve puanlarını artırmak isteyen Fatih Karagümrük ekibi son altı maçta neden böyle bir sonuç aldılar kendi içlerinde sormaya başlamışlardı. Bu soruların sesli olarak sorulması sonucunda ise Fatih Karagümrük yönetimi teknik direktörü Şenol Can ile yollarını ayırdılar. Fatih Karagümrük bugün, 19 Mart Cuma günü saat 16:00’da Hes Kablo Kayserispor maçına teknik direktörsüz çıkacak.

İstanbul’daki bir kötü gidişata dur demek ve sıralamalarını yükseltir ilk beşe girmek istiyor. O yüzden bugün oynanacak olan HES Kablo Kayserispor maçını kazanarak üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyorlar. Ev sahibi Karagümrük’te eksik oyuncu yok. Andrea Bertolacci, Emiliano Viviano, Gaston Campi ve Mevlüt Erdinç sadece sarı kart sınırında olan oyuncular. Bu oyuncuların maç sırasında daha dikkatli bir oyun kurmaları gerekiyor.

Bugün konuk ekip Kayserispor ise toplamda sekiz galibiyet yedi beraberlik ve 13 mağlubiyet alarak sahadan ayrıldı. Hes Kablo Kayserispor ekibi 31 puanla 16. sırada yer alıyor. Konuk ekip HES Kablo Kayserispor İçinde durum çok parlak değil. O da aynı şekilde Karagümrük gibi maçı kazanarak güç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Fatih Karagümrük: Viviano, Hedenstad, Campi, Roco, Balkovec, Biglia, Castro, Bertolacci, Ndao, Borini, Ademi

HES Kablo Kayserispor: Doğan, Ramazan, Sapunaru, Kolovetsios, Aziz, Muhar, Attamah, Avramovski, Lennon, Henrique, İlhan

MAÇI NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 31. haftasında açılış maçı İstanbul’da oynanacak. 19 Mart Cuma günü saat 16:00’da Fatih Karagümrük ve Hes Kablo Kayserispor karşı karşıya gelecek. Maç Fatih Karagümrük ev sahipliğinde Atatürk olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi Bahattin Şimşek olacak. Maç her zamanki gibi canlı olarak beIN Sports kanalından izlenebilecek.