KASIMPAŞA’DA UZATMALARDA BERABERLİK

Süper Toto Süper Lig’in 30. haftasında Kasımpaşa ve Konyaspor karşı karşıya geldi. 30. haftanın son maçı olarak karşı karşıya gelen bu iki takım dün akşam, 15 Mart Pazartesi günü saat 19:00’da karşı karşıya geldiler.

Maç için her iki takımda çok iyi hazırlandı ve maçı kazanmak için sahaya çıktılar. Fakat maç oldukça duran sıkıcı ve seyir keyfi düşük bir maç oldu. Her iki takımında teknik direktörü maçtan ayrılırken mutsuz bir şekilde ayrıldı. Önündeki maçlara bakacak olan ekipler nasıl bir performans sergileyecekler oldukça merak ediliyor.

GOLSÜZ 90 DAKİKA

Maçın ilk 45 dakikası golsüz beraberlikle sonuçlandı. Maçın ikinci yarısında da skor değişir diye izleyen taraftarlar ne yazık ki umduğunu bulamadı. Her iki teknik adam da maçı Kazandıracak golü ikinci yarıda bulmak için sahaya çıkmalarına rağmen ikinci yarıda da sonuç değişmedi. 

Maç artık uzatmalardaydı. Her iki takım içinde son anlar son dakikalar ve son saniyelerde aslında. Maçın gol perdesini 90 + 2’de Konyaspor açtı. Misafir takım Konyaspor ekibi ilk golü oldukça geç bulduğu için beraberlik kaçınılmaz bir son oldu. 90 + 7 değilse Kasımpaşa beraberliği sağlayan o bir golü attı ve maç son 5 dakika da 1.01 beraberlikle tamamlanmış oldu.

GOLLER SON 5 DAKİKADA ATILDI

Kasımpaşa ekibi alt sıralardan uzaklaşmak için kendi evinde oynadığı Konyaspor maçını yenmek zorundaydı. İstediği performansı sahada ortaya koyamayan Kasımpaşa ekibi artık önündeki maçlara bakmak zorunda.

Oynadığı son dört maçta sadece ve sadece iki puan toplaya bilen Kasımpaşa ekibi bir an önce üzerindeki ölü toprağa atmak zorunda. Misafir takım Konyaspor ise ligin orta sıralarında yer alıyor.

Bu sıralamasını hem yükseltmek hem de puanını arttırmak isteyen Konyaspor deplasmanda Kasımpaşa yenmek için yola çıkmıştı. İstediği sonucu elde edemeyen Konyaspor ekibi golü çok geç buldu ve sonrasında da Kasımpaşa’nın atana karşılık veremedim golü kendisi kalesinde gördü.

Kasımpaşa ekibi 31 puanla süper toto süper Lig’in 15. sırada yer alıyor Konyaspor ekibi ise 33 puanla 12. sırada yer alıyor. Bakalım önümüzdeki maçlarda her iki takımda nasıl bir performans sergileyecek.