KASIMPAŞA’NIN HEDEFİ 38 PUAN

Süper loto süper Lig’in 34. haftasında Kasımpaşa Spor kulübü kendi evinde, kendi sahasında yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek. 15. ve 16. sıradaki takımların yarışacağım bu karşılaşma 34. haftanın aynı zamanda son amaçlarından birisi de olacak.

Maç Kasımpaşa Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi Sebahattin Şimşek olacak. Kaçta açmayacaksın olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.

KASIMPAŞA YÜKSELİŞE GEÇMEK İSTİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında 35 puanla 15. sırada giren Kasımpaşa Spor kulübü takımı bu maçı kazanarak 38 puana ulaşmak ve çıkışlarını başlatmak istiyorlar. Alt sıralara oldukça yakın bir yerde yer alan Kasımpaşa Spor kulübü yeni Malatyaspor karşısında kesin bir galibiyet elde ederek üç puanı hedefliyor.

34. haftaya 35 puanla giren Kasımpaşa Spor kulübü toplamda 32 maça çıktı. 32 karşılaşmada dokuz galibiyet alarak sahadan ayrılan Kasımpaşa Spor kulübü sekiz beraberlik ve 15 mağlubiyet alarak da sahadan ayrıldı. Mağlubiyet sayısı oldukça fazla olan Kasımpaşa Spor kulübünde bugün, 12 Nisan pazartesi günü saat 16:00’da oynanacak olan yeni Malatyaspor‘u galibiyet sayısını 10’a çıkarmayı hedefliyor.

Ev sahibi takım Kasımpaşa Spor Kulübü’nde kadro dışı bırakılan aytaç çıkaran ve takımda sakatlığı bulunan Julian Jeanvier Yeni Malatyaspor maçında maç kadrosunda yerini alamayacak ikisin. Bu iki isim haricinde Kasımpaşa Spor kulübünde herhangi bir eksik oyuncu bulunmuyor. Maçı kazanmak isteyen Kasımpaşa Spor kulübü Malatyaspor karşısında oldukça baskın bir performans sergilemek ve üç puanı hedeflemek istiyor.

Konuk ekip Yeni Malatyaspor’da rakibi ile hemen hemen aynı puan ve sıralamada yer alıyor. 33 puanla 16. Sırada yer alan Yeni Malatyaspor’un da hedefi maçı kazanıp alt sıralardan uzaklaşmak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftası bugün itibari ile tamamlanıyor. Bugün, 12 Nisan pazartesi günü saat 16:00’da Kasımpaşa Spor kulübü ve yeni Malatyaspor takımları sahada 90 dakika boyunca kozlarını paylaşacaklar. Maç Kasımpaşa Spor Kulübü’nün evsahipliğinde Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi Sebahattin Şimşek olacak. Kaçta açmayacaksın olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.