Konyaspor Adana Demirspor ile Karşılaşmaya Hazırlanıyor

Konyaspor, Adana Demirspor ile gerçekleştireceği maç öncesinde hazırlıklarını devam ettiriyor. İç Anadolu ekibinin teknik direktörü İlhan Palut, yeşil sahada güçlü ve dinamik bir oyun için oyunculara yoğun bir çalışma programı uyguladı. Adana Demirspor, Spor Toto Süper Lig’in üçüncü haftasında düzenlenen müsabaka kapsamında 27 Ağustos 2021 Cuma akşamı kendi sahasında Konyaspor’u ağırlayacak. İç Anadolu ekibi, deplasmandan zafer ile ayrılmak için çok çalıştı.

Konyaspor, Süper Lig’in ikinci haftasında Başakşehir ile karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadeleden 2 – 1 galip ayrılan Konyaspor 2. haftayı 6 puan ile kapatmış oldu. Futbolcular, teknik direktörleri İlhan Palut ile birlikte Konyaspor’un Kayacık Tesisleri’nde idmanlarını tamamladı. Isınma hareketleri ile başlayan yeşil beyazlı sporcular daha sonra 9’a 3 şeklinde top ile oyun oynayarak antrenmanlarına devam etti.

Adana Demirspor da Konyaspor maçından 3 puan almayı hedefliyor. Teknik direktör Samet Aybaba, bu nedenle oyuncuları yoğun bir şekilde tesislerinde çalıştırmaktan geri kalmadı.

Konyaspor’un Hedefi Galibiyet

Başakşehir ile oynanan maçta ilk 11’de yer alan futbolcular, yenileme çalışmalarını teknik direktörleri gözetiminde gerçekleştirdi. Adana Demirspor karşılaşmasında forma giyecek sporcular ise antrenmanlarını çift kale maç ve ardından uyguladıkları soğuma hareketleri ile tamamladı. Taraftarlar, Süper Lig’in ilk iki haftası boyunca Konyaspor’un gösterdiği performansı arttırarak devam ettireceklerinden umutlu.

Adana Demirspor Çok Çalışıyor

Adana Demirspor da Konyaspor maçı öncesi çok çalışıyor. Teknik direktör Samet Aybaba, Adana Demirspor Tesisleri’nde futbolcular için hazırladığı yoğun idman programını uyguluyor. Deneyimli teknik adam, Akdeniz ekibinin oyuncularını ısınma hareketleri ile antrenmana başlattı. Daha sonra sporcular, 5’e 2 top kapma hareketlerini uyguladı. Başarılı hoca pas çalışmaları ve ayak tenisini de unutmadı. İdmanın devamı taktik çalışmaları ve çift kale maç oldu. Maç gününe kadar teknik direktör Samet Aybaba, Adana Demirspor maçında forma giyecek oyuncuların formda olması için yoğun programını sürdürmeye kararlı.

Adana Demirspor – Konyaspor karşılaşması Spor Toto Süper Lig’in üçüncü haftasında 27 Ağustos 2021 Cuma akşamı Adana Demirspor’un sahasında gerçekleşecek.