KONYASPOR’U KENDİ SAHASINDA YENMEK ZOR

Süper lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor bu sezon ki performansları ile yeni sezona bomba gibi giren takım uzun süredir süper lig maçlarında kendi sahasında rakiplerine boyun eğmiyor.

İttifak Holding Konyaspor süper lig de 8 aydır kendi sahası Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’ nda bileğini büke bilecek bir rakibi çıkmadı.

Süper lig’ de artık İttifak Holding Konyaspor deplasmanına giden takımlar için zorlu bir karşılaşma onları bekliyor olacak.

Süper lig’ de çok iyi bir çıkış yapan İttifak Holding Konyaspor süper lig de Averaj farkı ile 3. Sırada yer alıyorlar.

KONYASPOR YENİLGİYİ UNUTTU

İttifak Holding Konyaspor bu sezon süper lig de ki performansı ile dikkatleri üzerine çeken takım da genç teknik adam İlhan Palut ile süper lig de ki en parlak sezonunu yaşıyorlar giye biliriz.

İttifak Holding Konyaspor kendi sahasında ki göstermiş oldukları üstün performansları ile uzun süredir yenilgiyi unuttular. Bu sezon İttifak Holding Konyaspor iç sahada başarılı bir performans gösteren takım aslında aynı başarıyı deplasmanda da yakalamış durumdalar.

Süper lig de bu sezon İttifak Holding Konyaspor çıkmış oldukları deplasman karşılaşmalarında sadece sarı kırmızlı takım Galatasaray ‘ a kaybeden takımı deplasmanda bileğini büken takım çıkmadı.

Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor son yenilgisini kendi sahasında geçtiğimiz sezon 29. Hafta da sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile karşılaştıkları mücadeleden sahadan 3 – 0 ‘lık skor ile mağlup olarak ayrılmışlardı.

Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor süper lig de son Fenerbahçe yenilgisi sonrasında kendi sahasında 12 karşılaşmada 6 galibiyet ve 6 beraberlik aldılar. Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor son karşılaşmasında yenildikleri sarı laciverti takım Fenerbahçe ile de süper lig de kendi sahasında 2 – 1 ‘lik skor ile mağlup eden takım yenilmezlik serisini sürdürmeye devam ediyorlar.

SÜPER LİG‘DE SÜPERLER

Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor bu sezon 12 haftası geride kalan süper lig de i performansları ile büyük alkış topluyorlar.

Genç teknik adamları İlhan Palut ile çok iyi bir çıkış yakalayan takım süper lig de 12. Hafta sonun da 23 puan toplayan Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor 3. Sırada yer aldılar.

Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor süper lig de 12 karşılaşmada 6 galibiyet ve 5 beraberlik alan takım tek yenilgilerini ise sarı kırmızlı takım Galatasaray karsısında 1 – 0 ‘lık skor ile almışlardı.

Süper lig de zirveden uzaklaşmak istemeyen Yeşil beyazlı takım İttifak Holding Konyaspor milli ara sonrasında ise süper lig de kendi sahasında lig de son sırada yer alan Karadeniz ekibi Çaykur Rizespor ‘u ağırlayacaklar.

Takımın iyi gidişi ile sahalarında taraftar desteğinin de yüksek olması beklenirken zorlu karşılaşmadan 3 puan alarak üst sıralardan uzaklaşmak istemeyeceklerdir.